Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
sken
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
hírekVeronika a DAC első szépségkirálynője!
Veronika a DAC első szépségkirálynője!
2018 január 08.Szerző: Krisztián NagyForrás: fcdac.sk
Veronika a DAC első szépségkirálynője!

A 24 éves somorjai szurkolólány fogja képviselni klubunkat a Fortuna Liga Szépe tavaszi döntőjében.

A futballstadionjaink legszimpatikusabb hölgyét kereső verseny elődöntője befejeződött, megismertük a bajnokság 12 klubjában szépségkirálynőjét. Klubunk történelmében a 24 éves somorjai Mezejová Veronika viselheti elsőként a Miss DAC címet, és ő képviseli majd klubunkat a Fortuna Liga Szépe 2017/18-as tavaszi döntőjén. 

 

A nagy döntő résztvevőiről minden egyes klubban a négy egyenértékű szavazat döntött: a játékosoké, az edzői stábé, a versenyszervezőé és a szurkolóké. Veronika az előbbi három szavazást nyerte, míg a szurkolóktól a 27 éves dunaszerdahelyi Dudíková Lucia kapta a legtöbb voksot. A harmadik elődöntősünk a 19 éves nemeshódosi Varga Mónika volt.

 

A Fortuna Liga Szépe 2017/18 a Ligás Klubok Uniójának egész szezonos projektje, amely azonban nem csak egy hagyományos értelemben vett szépségverseny. A jövőbeli szépségkirálynőnek ugyanis elsősorban futballdrukkernek kell lennie, és meg kell felelnie néhány „focis” elvárásnak is.

 

A verseny három fázisából az első augusztusban vette kezdetét a lányok regisztrálásával, és mindegyik klub három elődöntősének kiválasztásával ért véget. A legtöbb hölgy (25) pont a DAC-ból jelentkezett a versenyre, és egyúttal szurkolóink adták le a legtöbb szavazatot is. Versenyzőink az elődöntős kör keretén belül novemberben találkoztak a DAC csapatával, a közös edzés után a játékosok és az edzői stáb is kiválasztották a favoritjukat. Az egész szépségverseny a tavaszi döntővel csúcsosodik ki, amelyet az élvonalbeli labdarúgó bajnokság utolsó részében rendeznek.

 

Veronikának gratulálunk a Miss DAC címhez, és sok sikert kívánunk a tavaszi nagy fináléban! Klubunk első szépségkirálynőjét hamarosan jobban is megismerhetik, a vele készített interjút a napokban közöljük.

 

Kapcsolódó cikkek
Belépőjegyek a Minszk és a Nagymihály elleni mérkőzésekre
Hír - 2018.07.20.
Belépőjegyek a Minszk és a Nagymihály elleni mérkőzésekre
Dinamo Tbiliszi-DAC 1:2 (1:0)
Hír - 2018.07.19.
Dinamo Tbiliszi-DAC 1:2 (1:0)
Peter Hyballa: A foci mindenhol ugyanolyan. Nyerni kell, ez az alap.
Hír - 2018.07.19.
Peter Hyballa: A foci mindenhol ugyanolyan. Nyerni kell, ez az alap.
Egy újabb Dinamo elleni párharc kiharcolása a cél
Hír - 2018.07.18.
Egy újabb Dinamo elleni párharc kiharcolása a cél
Ismerkedés a grúz fővárossal
Hír - 2018.07.18.
Ismerkedés a grúz fővárossal