MérkőzésFK Szenice vs FC DAC 1904 Dunaszerdahely
FK Szenice0. perc0 - 0FC DAC 1904 Dunaszerdahely
Szlovák kupa - Slovnaft Cup 2018/19, 2018-2019
hírekA Szenice-DAC kupameccs kedden, október 23-án lesz
A Szenice-DAC kupameccs kedden, október 23-án lesz
2018 október 12.Szerző: Krisztián NagyForrás: fcdac.sk
Slovnaft Cup

A klubok megegyeztek az erdőháti nyolcanddöntő végleges időpontján.

A Slovnaft Cup ötödik fordulójának tegnapi sorsolása alapján a DAC az FK Szenice gárdájával csap össze a legjobb nyolcba kerülésért. A hazai pálya előnyét ellenfelünk élvezheti.

A nyolcaddöntő hivatalos játéknapja október 24-e, szerda, ám a bajnoki programra való tekintettel a klubok megegyeztek abban, hogy az erdőháti összecsapás egy nappal korábban kerül megrendezésre. Az FK Szenice – FC DAC 1904 kupamérkőzés tehát 2018. október 23-án, kedden 19:00 órakor kezdődik.

Hasonlóan a szlovák kupa első négy fordulójához, a nyolcaddöntő is egymeccses. Ha 90 perc után döntetlen az állás, nincs hosszabbítás, rögtön a tizenegyespárbaj következik.