MérkőzésFC DAC 1904 Dunaszerdahely vs ŠK Slovan Pozsony
FC DAC 1904 Dunaszerdahely
    >>
Vida Kristopher András 55
90+4. perc1 - 0ŠK Slovan Pozsony

• 95.

Hihetetlen érzelmek törnek elő mindenkiből, kezdődik az önfeledt ünneplés! Nem lesz veretlenül bajnok a Slovan, mert mi, a DAC megvertük őket, kérem szépen! 31 percig játszottunk emberhátrányban! Fantasztikus érzés! Köszönjük szépen a figyelmet, mára Kiss Balázs búcsúzik.

• 95.

LEGYŐZTÜK A SLOVAAAANT!!!!!!!!

• 90+3.
    Jose Antonio Delgado Villar Nono sárgalapot kapott.
  • 90+3.

Az ellenfél térfelén tartjuk a labdát, ez most a lényeg!

• 90+1.

Moha pontrúgása után kirúgással megy tovább a játék.

• 90+1.
    Mohammed Rharsalla Kadfi szabadrúgást lőtt.
  • 90.

Négy perc lesz a ráadás.

• 90.
    Marko Divković sárgalapot kapott.
  • 88.

Álljatok fel! - Szólít fel a B-közép. Az egész stadion tapsol, ez most már az idegek harca az idővel.

• 87.

11 820 néző váltott ma jegyet a MOL Arénába! Köszönjük!

• 87.
    Jose Antonio Delgado Villar Nono szabadrúgást lőtt.
  • 85.

Fújja már le! - hangzik el a lelátóról, de ég 5 perc hátra van a rendes játékidőből.

• 84.

Kétszer is lesen állította meg a Slovan akcióját a bírói sípszó.

• 82.
    Lukáš Čmelík helyett Martin Bednár állt be a játékba.
  • 81.

Bele a sorfalba! Čmelíket lövi ki.

• 81.
  • 80.
    Arťom Suchockij helyett Jose Antonio Delgado Villar Nono állt be a játékba.
  • 79.

Čmelík akasztja meg a 16-os vonalánál Čavrićot, jó helyről rúghat szabadot a fővárosi csapat.

• 76.
    Martin Jedlička sárgalapot kapott.
  • 76.

Jedlička időhúzásért kap sárgát, Ziemba Hyballát inti rendre. Érzelemdús egy meccs ez!

• 75.
    Arťom Suchockij szögletet rúgott.
  • 74.

Čmelík lövése száll mellé, fölé, miután a Slovan is elronttt egy ígéretes akciót.

• 73.

Össze sem lehet hasonlítani ezt a félidőt az első játékrésszel! Hyballa, mint egy eszelős hajtja a srácokat.

• 72.

Kettészakadt a pálya! Divković parádés lövését szedi ki a sarokból Greif!

• 72.

Gyönyörű kontrát vezettünk, Herc azonban nem tudta kapura tenni a végén!

• 70.
    Mohammed Rharsalla Kadfi szögletet rúgott.
  • 68.

10 emberrel kell kibírnunk több mint húsz percet, most lesz csak igazán izgalmas a meccs.

• 67.
    Ibrahim Rabiu helyett Rafael Rogerio Da Silva Ratão állt be a játékba.
  • 66.

Ziemba játékvezető ma sem a barátunk.

• 65.
    Connor Patrick Ronan szabadrúgást lőtt.
  • 65.

Ronan szabadrúgása milliméterrekkel megy mellé.

• 63.
  • 63.

Vida Kristophert rúgják fejbe, Csak sárga.

• 63.
    Kenan Bajrić sárgalapot kapott.
  • 61.
  • 60.
    Andraž Šporar büntetőt rúgott.
  • 59.

MICSODA JELENETEK! Kone piros lapot kapott lerántásért, majd Jedlička kifogta a tizenegyest!

• 58.
    Souleymane Kone piroslapot kapott.
  • 55.

A Slovan veretlenül akarja zárni a szezont, mi viszont azt akarjuk, hogy ez ne sikerüljön nekik. Gyerünk, srácok, rúgjunk még egyet!

• 55.
    Vida Kristopher András gólt rúgott.
  • 54.

GÓÓÓL! Megszerezzük a vezetést! Vida Máte betette a 16-osba a labdát, Divković felpörgette, majd jött Vida Kristopher, és közelről bevette a Slovan kapuját - 1:0

• 53.
    Connor Patrick Ronan szögletet rúgott.
  • 52.

Izgalmas pillanatok! Čmelík gurított laposan a kapu elé, és, ha Vida Krisz egy ütemmel gyorsabb, akár gól is lehetett volna.

• 50.

Šporar, Moha majd Jedlička. Ez volt a labda útja. A Slovan két legveszélyesebb játékosa átjátszotta a védelmünket, de kapusunk eszén már nem tudtak túljárani.

• 49.

Vida Kristopher jó beadását Čmelík suta módon küldi a kapu mellé.

• 48.

Divković gyenge gurítását kanalazza fel Greif.

• 47.
  • 46.

Hyballa kettős cserével igyekszik felrázni a fiúkat. Kalmár és Davis maradtak az öltözőben. Herc és Šatka pedig érkeztek.

• 46.
    Kalmár Zsolt helyett Christián Herc állt be a játékba.
  • 46.
    Eric Javier Davis Grajales helyett Ľubomír Šatka állt be a játékba.
  • 46.

15 pers szünet következik.

• 46.

Óriási helyzetet hagyott ki a Slovan! Moha Jedličkával szemben mellé guríttott. Kone hibázott az akció előtt.

• 45.
  • 45.
  • 45.

Remekül kanyarodott a kapu elé Ronan szabadrúgása. Kalmár ment fel a levegőbe fejelni, de löktek rajta egyet, a bíró nem fújt, végül Greifé lett a labda. Közben jelzik, két perc lesz a hosszabbítás.

• 41.

Kalmár rengeteget van játékban ezen a meccsen. Társai minden passzal őt keresik, de még nem sikerült feltörnie a Slovan védelmét.

• 39.
    Ibrahim Rabiu sárgalapot kapott.
  • 38.

Divković lő távolról, Greif véd.

• 37.

Kemény csatát vívott a labdáért Kalmár és Apau. Először úgy tűnt, az ellenfél játékosa szabálytalankodott, Ziemba mégis Kalmárnak mutatta fel a sárgát.

• 37.
    Kalmár Zsolt sárgalapot kapott.
  • 35.

Čmelík fejez be gyenge guríttásal egy gyenge támadást. Greifé lesz a labda.

• 33.

Šporart ugratták ki társai, de Kone jól oldotta meg a feladatát. A szlovén gólgyáros kezezést reklamált, de sem a bíró, sem a partjelző nem jelezte, hogy Kone kézzel ért volna a labdához.

• 31.

Apau játsza el a nagyhalált, miután Kalmár egy kicsit összekoccintotta a fogait szegénynek.

• 29.
  • 28.

Küzdelmes, taktikai harc folyik a pályán. Nincs sok látványosság, de a közönség így is jól szórakozik.

• 26.

"Harcoljatok Európáért" - zengi a B-közép, majd Kalmár szlalomozására kezd ütemes tapsba.

• 23.

Kalmár és Davis próbált kitalálni valamit a bal szélen, de egyikük sem találta a jó megoldás kulcsát. A vége az lett, hogy Greif magabiztosan húzta le Davis magasan beívelt labdáját.

• 21.

20 perc telt el a meccsből, eddig a Slovannak voltak veszélyesebb helyzetei.

• 18.

Kalmár az üres területre tette ki a labdát az érkező Davisnek, de panamai védőnknél sokkal gyorsabbnak bizonyult Čavrić, akivel szemben végül szabálytalankodott Davis.

• 16.

Nagy helyzetet puskáz el a Slovan! Elmélázott a védelmünk, Moha helyzetbe került, de a labdával együtt a kapu mellett kisodródott a pályáról.

• 16.

Égszínkék füstbombák gyúlnak a vendégszektorban. A füsttel saját hálóőrüknek okoznak kellemetlenséget.

• 15.
  • 14.

Šporart a leshatárról ugratják ki társai, majd a jól érkező Čavrić elé tálalna, de épp jó időben érkezik Huk, és ment.

• 13.

Kalmár beívelt labdáját kifejelik a slovanisták, majd egyikük egy böhöm nagy rúgással felszabadít.

• 12.
    Kalmár Zsolt szabadrúgást lőtt.
  • 12.

Davis egyenesen Greif kezébe lövi a pontrúgást. Kemény, csípős löket volt, jó helyen állt a kapus.

• 11.
    Eric Javier Davis Grajales szabadrúgást lőtt.
  • 11.

Ljubičić lépett oda Čmelíknek. Ezt a szabadot kapu elé lehet ívelni!

• 9.

Rabiu félelmet nem ismerve veti bele magát minden labdáért vívott párharcnál, és sajnos a legtöbbször eredménnyel is jár.

• 8.
  • 7.

Šporar a kapufát találja el!

• 5.

Divković küzdött nagyot, és tört volna kapura, de a földön találta magát. A játékvezető sípja ismét néma maradt.

• 2.

Itt az újabb nagy bumm! Koštrna és Suchockij találkoztak kellemetlenül. Mindkettejük ápolásra szorul.

• 2.

Ljubičić és Kalmár ütközése marad büntetlen, pedig egykori játékosunk rendesen odapakolt Zsoltinak.

• 1.

Ziemba játékvezető a sípjába fújt, kezdődik a rangadó. Hajrá, DAC!

• 0.

Érkeznek a csapatok, lengnek a sálak, talpon az egész stadion. Pillanatokon belül kezdődik a csúcsrangadó!

• 0.

A mérkőzés 15:30-kor kezdődik. De előtte lesz még ünnepélyes kezdőrúgás, Nélküled, himnusz. Az elsőként érkezők már elfoglalták helyüket a lelátón, a médiastábok is keresik a legjobb pozíciót, a kapusok pedig már megkezdték izmaik bemelegítését.

• 0.

És íme:

DAC: Jedlička - Davis, Kone, Huk, Koštrna - Vida M., Kalmár, Ronan - Vida K., Divković, Čmelík

Slovan: Greif - Suchockij, Guzmics, Bajrić, Apau - Rabiu, Ljubičić, Moha, Dražić, Čavrić - Šporar

• 0.

Mindkét csapat hagyományos szerelésben lép pályára: mi sárga-kékben, a Slovan fekete mezben égszínkék csíkkal. Igyekszünk beszámolni a rangadó minden egyes mozzanatáról, amennyire csak lehetséges. Ne menjenek messzire, hamarosan jövünk a kezdőcsapatok ismertetésével.

• 0.

"A Slovan nagyon jól játszott ebben a szezonban, nem voltak kihagyásaik. Nehéz mérkőzésre számítok, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy megtörjük a Slovan bajnokságban mutatott veretlenségi sorozatát" - nyilatkozta kapitányunk, Tomáš Huk, akinek a mai lesz a 100. bajnoki meccse a DAC színeiben.

• 0.

Jelenleg 6 ponttal vezetünk a Zsolna előtt, és 10-zel előzzük meg a Rózsahegyet. A célunk nem lehet más, mint a 2. hely megerősítése. Íme az aktuális tabella:

• 0.

Az égszínkékek veretlenül szeretnék zárni az idei szezont, mi pedig azt szeretnénk, ha ez nem sikerülne nekik. A meccsen tetlház várható a MOL Arénában. Szurkoljunk együtt a győzelemért! Előtte pedig lássuk a meccs előtti nyilatkozatokat és a statisztikát, ide kattintva.

• 0.

Üdvözöljük az élő kommentár olvasóit! Csapatunk ma azt a Slovant látja vendégül a Fortuna Liga rájátszásának 6. fordulójában, amely már két héttel ezelőtt kivívta magának a bajnoki címet. Legnagyobb riválisunk eddig veretlen a bajnokságban. Ne hagyjuk, hogy ez így maradjon! A mérkőzéshez jó szórakozást kíván a kommentátor, Kiss Balázs.

A-CSAPAT

Sorozatban negyedszer ugyanaz a felállás, meglesz a negyedik győzelem is sorozatban? Sok sikert, srácok!

Jedlička - Koštrna, Huk, Kone, Davis - Vida M. - Ronan, Kalmár - Čmelík, Divković, Vida K.

Cserék: Kucz, Šatka, Šimčák, Blackman, Herc, Bednár, Taiwo

Hiányzó: Tretiakov (sérülés)