Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyPanamský reprezentant Alfredo Stephens hráčom DAC
Panamský reprezentant Alfredo Stephens hráčom DAC
2015 júl 07.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-mužstvo
Panamský reprezentant Alfredo Stephens hráčom DAC

Na ročné hosťovanie s opciou k nám prichádza dvadsaťročný krídelník Alfredo Stephens. Päťnásobný reprezentant Panamy sa k mužstvu DAC pripojí po turnaji Gold Cup, kontinentálnom šampionáte zóny CONCACAF.

Alfredo Stephens (nar. 25. decembra 1994) prichádza do DAC z tímu panamského prvoligistu FC Chorrillo na ročné hosťovanie s predkupným právom. Alfredo je univerzálnym ofenzívnym hráčom, ktorého môžu tréneri využiť v útoku aj na pravom krídle. V panamskej reprezentácii debutoval v roku 2012 vo veku 17 rokov, doteraz nazbieral päť štartov v národnom tíme. Momentálne je ako najmladší člen reprezentačného tímu svojej rodnej krajiny účastníkom šampionátu Severnej a Strednej Ameriky a Karibskej oblasti (CONCACAF), ktorý dnes odštartuje súbojom Panamy s Haiti. Panama (54. v rebríčku FIFA) je obhajcom striebornej priečky spred dvoch rokov, a v A skupine si okrem Haiti zmeria sily aj s Hondurasom a posledným šampiónom USA.

 

Alfredo Stephens mal možnosť presvedčiť trénera Marića o svojich kvalitách v máji, keď bol na skúške v našom klube. „Alfredo je typ futbalistu, akého chce do svojho kádra každý tréner. Je použiteľný na viacerých postoch a napriek mladému veku má už aj dostatok medzinárodných skúseností. Sme presvedčení, že bude prínosom nielen pre ofenzívu nášho mužstva,“ povedal na margo angažovania mladého panamského reprezentanta Aljoša Asanović, technický riaditeľ DAC.

 

Alfredo Stephens v drese národného tímu vo februárovom stretnutí USA-Panama. V pozadí americký reprezentant Michael Bradley. (foto: archív A.S.)

Súvisiace správy
Stephensa čaká operácia a dlhá rekonvalescencia
Správa - 2015.08.20.
Stephensa čaká operácia a dlhá rekonvalescencia
Šatka medzi náhradníkmi trénera Kozáka
Správa - 2017.08.22.
Šatka medzi náhradníkmi trénera Kozáka
Marco Rossi novým trénerom DAC
Správa - 2017.06.11.
Marco Rossi novým trénerom DAC
Csaba László končí na lavičke DAC-u
Správa - 2017.06.09.
Csaba László končí na lavičke DAC-u
DAC opúšťa šestica hráčov
Správa - 2017.05.30.
DAC opúšťa šestica hráčov