Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyKwin otázny pre úvod jari
Kwin otázny pre úvod jari
2016 február 10.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
sústredenie
Kwin otázny pre úvod jari

Kamerunský obranca DAC-u Noé Achille Kwin zrejme vynechá úvod jarnej časti Fortuna ligy. Zranenie kolena zo včerajšieho prípravného stretnutia ho vyradilo na minimálne dva týždne.

Prebiehala 63. minúta včerajšieho prvého prípravné stretnutia na tureckom sústredení proti FK Shkëndija. Po súboji s brazílskym útočníkom súpera Júniorom skončil náš stredný obranca Kwin na trávniku. Odchádzal z neho s bolestivou grimasou, ktorá neveštila nič dobrého.

 

Večer po zápase absolvoval Kwin vyšetrenie magnetickou rezonanciou v nemocnici v Antalyi. „Ukázalo sa, že úpon vnútorného kolaterálneho väzu v pravom kolene je natiahnutý. Operačný výkon nutný nebude, ale odhadovaná doba liečenia je dva až štyri týždne,“ informoval nás lekár mužstva Marián Jančár.

 

Bolesť, ktorú kamerunský legionár pociťoval včera, sa už zmiernila, dnes doobeda ešte pociťoval tlak pri niektorých pohyboch a miesto si obkladá ľadom. Dnešný tréning vynechal, v najbližších dňoch sa bude môcť pripravovať len individuálne a pod dohľadom fyzioterapeuta. „Boli sme plece pri pleci, keď som pocítil úder lakťom do rebier. Koleno sa mi vyvrtlo, cítil som bolesť a hneď som vedel, že je zle. Podľa lekárov som mal šťastie v nešťastí, pretože meniskus zostal nepoškodený,“ spomína na inkriminovaný moment kamerunská opora našej obrany.

 

Zvyšok kádra sa rozdelil na dve skupiny a hráči, ktorí včera odohrali väčšiu časť stretnutia proti macedónskemu tímu, absolvovali miernejšiu záťaž. Poobede dostalo celé mužstvo voľno, ktoré mužstvo využilo na oddych, regeneráciu, prípadne návštevu miestneho bazára. Večer nasleduje spoločné video, v ktorom tréneri vyhodnotia doterajší tréningový proces a včerajšie stretnutie.

Súvisiace správy
Christián Herc: Boli sme lepší ako maďarský šampión
Správa - 2018.06.27.
Christián Herc: Boli sme lepší ako maďarský šampión
Tréningy päť metrov od hotela
Správa - 2018.06.22.
Tréningy päť metrov od hotela
Dnes opäť dva tréningy, do tímu pribudol bronzový z ME
Správa - 2018.02.01.
Dnes opäť dva tréningy, do tímu pribudol bronzový z ME
Hodnotenie trénerov: FC DAC 1904 - FC Helsingør (1:1)
Správa - 2018.01.30.
Hodnotenie trénerov: FC DAC 1904 - FC Helsingør (1:1)
Narodeniny: Kwin má dnes 28!
Správa - 2018.01.14.
Narodeniny: Kwin má dnes 28!