Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyNaši mladí opäť v reprezentáciách, Huk skóroval proti Angličanom
Naši mladí opäť v reprezentáciách, Huk skóroval proti Angličanom
2016 jún 07.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
mládež
Naši mladí opäť v reprezentáciách, Huk skóroval proti Angličanom

Tomáš Huk a Róbert Polievka si v drese slovenskej dvadsaťjednotky zahrali v Anglicku, Tomáš dokonca s kapitánskou páskou a svoj štvrtý reprezentačný štart okorenil aj gólom. V U16 figurujú Marko Kelemen a János László. Prinášame prehľad našich reprezentantov v júnovom asociačnom termíne.

Reprezentácia Slovenska do 21 rokov absolvovala minulý týždeň dve stretnutia dlhodobej medzinárodnej súťaže Challenge Trophy. V stredu 1. júna v Poprade remizovala s Ukrajinou 1:1 a v nedeľu v Suttone porazila domáce Anglicko C 4:3. Zverenci trénera Hapala si upevnili pozíciu lídra v súťaži, v ktorej obhajujú titul z minulého roka.

 

Na súboj v Anglicku nastúpila aj dvojica našich hráčov Tomáš Huk a Róbert Polievka, obaja v základnej zostave. Tomáš mal dokonca na rukáve kapitánsku pásku a počas 78 minút strávených na ihrisku dokázal aj skórovať. Presadil sa v 55. minúte. „Bol to náročný zápas, hlavne fyzicky. Gól som dal z rohu, ktorý chalani nakrátko rozohrali a Lukáš Haraslin mi poslal center do šestnástky k vzdialenejšej žrdi, kde som trafil hlavou,“ hovorí 21-ročný defenzívny záložník, ktorý k nám prestúpil v zime z Košíc. Na otázku, ako hľadí na reprezentačný zraz v strede dovolenky, bez váhania odpovedal: „Vôbec nevadí, pretože robím to čo ma baví, navyše je to reprezentácia. Dovolenky mám dosť a oddychovať môžem aj po futbalovej kariére (smiech). Reprezentovať je vždy veľká radosť, ale aj česť. Motivácia je obrovská, kvalifikácia je rozbehnutá veľmi dobre a šanca zahrať si na ME do 21 rokov sa človeku naskytne iba raz, maximálne dvakrát za život.“ Dodajme, že Robo Polievka v Anglicku odohral prvých 45 minút.

 

Okrem hráčov z áčka máme v týchto dňoch v celoštátnej reprezentácii aj dvojicu z ročníka 2000. Tréner výberu do 16 rokov Ladislav Hudec povolal Marka Kelemena a Jánosa Lászlóa, medzi náhradníkmi dostal miesto Tamás Magyarics. Družstvo odohrá dvojzápas proti Macedónsku, dnes vo Veľkom Bieli a o dva dni v Senci.

 

Na letné futbalové sústredenie Západoslovenského futbalového zväzu pre novo sa tvoriaci výber do 14 rokov, ktorý sa bude konať 13. až 18. júna v Dunajskej Strede, dostali pozvánku Gábor Magyarics, Ábris Ferdics, Erik Szőgyi a Štefan Varga, náhradníkmi sú Attila Horváth, Máté Szolgai a Erik Bindics.

Súvisiace správy
Tomáš Huk si po K.O. od Nwolokora nič nepamätal
Správa - 2019.05.14.
Tomáš Huk si po K.O. od Nwolokora nič nepamätal
Tomáš Huk: kapitán stovkárom
Správa - 2019.04.28.
Tomáš Huk: kapitán stovkárom
Tomáš Huk: Hľadíme pred seba
Správa - 2019.03.19.
Tomáš Huk: Hľadíme pred seba
Zápasmi s Trnavou začína jar aj pre dorastencov
Správa - 2019.02.28.
Zápasmi s Trnavou začína jar aj pre dorastencov
Romantik Huk túži naháňať Slovan
Správa - 2019.01.15.
Romantik Huk túži naháňať Slovan