SprávyErik Pačinda: Súperovi sme darovali prvé dva góly
Erik Pačinda: Súperovi sme darovali prvé dva góly
2016 jún 21.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
Príprava

Nedeľňajší prípravný zápas proti Maccabi Tel Aviv (0:3) hodnotí Erik Pačinda, ktorý proti izraelské súperovi odohral prvých šesťdesiat minút.

„Súper bol veľmi nepríjemný. Nemohli sme s ním hrať otvorenú partiu, predsa len je to izraelský majster, hral Ligu majstrov. Museli sme si dávať veľký pozor, dobre sa presúvať a pozorne brániť. Po dvoch góloch v rýchlom slede mi hlavou preblesklo, že nemôžeme dostať ešte ďalšie dva, aby z toho nebol už do polčasu debakel. Cez prestávku nám tréner povedal, že prvý polčas nebol zlý, ale vo finálnej fáze nám chýbala nejaká šanca a vzadu sme súperovi darovali dva góly. To sa nemôže stávať, v lige nás za to každý potrestá. Hráči Maccabi boli silnejší na lopte, rýchlejší vo všetkých priestoroch a aj o niečo agresívnejší. Na nás bolo cítiť, že sme mali v nohách desať tréningov, ja osobne som už v 55. minúte pociťoval únavu. Celkovo to však bola dobrá škola. Lepšie sa mi proti takýmto kvalitným súperom, ako proti mužstvám z nižšej súťaže,” povedal pre fcdac.sk Erik Pačinda, 27-ročný krídelník nášho tímu.