Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyDebutant Matej Slávik: Čakal som viac roboty
Debutant Matej Slávik: Čakal som viac roboty
2016 október 25.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
a-mužstvo
Debutant Matej Slávik: Čakal som viac roboty

Dvadsaťdvaročný brankár Matej Slávik zažil v nedeľňajšom derby Trnava-DAC (1:0) debut v najvyššej súťaži. Stal sa 322. hráčom v prvoligovej histórii nášho klubu, medzi brankármi mu patrí poradové číslo dvadsaťsedem.

„To, že nastúpim v základnej zostave, som sa od trénera dozvedel v deň zápasu. Trošku ma to prekvapilo, ale samozrejme aj potešilo. Pocity boli vynikajúce, vždy som túžil nastúpiť v prvej lige. Som rád, že mi to bolo umožnené práve v tomto zápase. Priznám sa, nečakal som, že príde v takom mladom veku, ale o to viac ma táto prvá príležitosť teší. Dúfam, že tých štartov bude aj viac. Škoda inkasovaného gólu v prvom polčase. Myslím si, že keby sa nám do prestávky podarilo udržať bezgólový stav, mali by sme šancu aj na víťazstvo. Pri rozhodujúcom momente stretnutia sme sa nedohodli v obrane, lopta prepadla k útočníkovi, ktorý už bol sám predo mnou a prestrelil ma. Čakal som, že budem mať viac roboty, ale obrana, až na to nedorozumenie, pracovala výborne. Myslím si, že to bolo super. V prvej lige je úplne iný futbal, ako v tretej: rýchlejší, náročnejší. Po zápase mi tréner povedal, že to nebolo zle, vyjasnili sme si pár menších chybičiek. Bolo síce menej fanúšikov, ako predtým, ale počuli sme ich, hlavne keď sa nám v druhom polčase podarilo zatlačiť domácich. Bolo to výborné z ich strany a ďakujeme im za podporu. Teraz, keď som dostal dôveru od trénera, sa budem snažiť ukázať mu na každom tréningu, že patrím do brány a chcem sa posúvať ďalej,” vyznal sa zo svojich pocitov 22-ročný odchovanec dubnického futbalu Matej Slávik, ktorý u nás pôsobí druhú sezónu.

Súvisiace správy
Narodeniny: Matej Slávik má dnes 23!
Správa - 2017.08.05.
Narodeniny: Matej Slávik má dnes 23!
Matej Slávik: Víťazstvo je dielom kolektívu
Správa - 2017.04.17.
Matej Slávik: Víťazstvo je dielom kolektívu
Odhodlaní, ale nie premotivovaní
Správa - 2017.04.06.
Odhodlaní, ale nie premotivovaní
Je dôležité cítiť dôveru trénera
Správa - 2016.11.02.
Je dôležité cítiť dôveru trénera
Dotazník hráča: Matej Slávik
Správa - 2016.11.01.
Dotazník hráča: Matej Slávik