Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyZoltán Kontár: Najdôležitejšie je víťazstvo
Zoltán Kontár: Najdôležitejšie je víťazstvo
2016 október 31.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Zoltán Kontár: Najdôležitejšie je víťazstvo

Lepší debut si ani nemohol predstaviť. Zoltán Kontár sa v drese nášho A-mužstva prvýkrát predstavil vo víťaznom súboji na myjavskej pôde a k úspechu prispel aj gólom. O svoje názory a radosť sa s nami podelil krátko po záverečnom hvizde sobotňajšieho stretnutia Myjava-DAC (1:2).

„Cítim sa fantasticky, lepší úvod si ťažko predstaviť. Strelil som vyrovnávajúci gól, ale samozrejme najdôležitejšie je víťazstvo mužstva. Trojbodový zisk ma veľmi teší! Myslím si, že v prvom polčase sme podali veľmi dobrý výkon a hoci nás domáci po prestávke zatlačili, dobrým kolektívnym výkonom sme náskok udržali. Naozaj som veľmi rád, že sa mi podarilo strelecky presadiť. Už pri rozcvičke mi to tam padalo, aj tréneri ma povzbudzovali, aby som sa tlačil do zakončenia. Pred zápasom Darko Tofiloski predpovedal, že dám gól hlavou. O tom, že nastúpim v základnej zostave, som sa dozvedel až dve hodiny pred samotným stretnutím. Mal som isté tušenie, ale dovtedy tréner naznačil iba toľko, že ešte nie je definitívne rozhodnutý, komu dá prednosť. Cítil som to tak päťdesiat na päťdesiat. Rátam s tým, že debut okorenený gólom ma bude niečo stáť do spoločnej pokladne, ale okrem peňazí určite prinesiem do šatne aj niečo naviac. Fanúšikovia boli vynikajúci, potešilo ma, že prišli v takom hojnom počte a celý zápas nás poháňali. Gól venujem dedkovi, ktorý už, žiaľ, nie je medzi nami, a takisto aj celej rodine,“ skonštatoval spokojne 22-ročný mladík z Hornej Potône-Lúky, ktorý v auguste podpísal s DAC-om dvojročnú zmluvu.

Súvisiace správy
Zoltán Kontár odchádza do Gyirmótu
Správa - 2018.06.22.
Zoltán Kontár odchádza do Gyirmótu
Zoltán Kontár po operácii kolena
Správa - 2017.11.23.
Zoltán Kontár po operácii kolena
Narodeniny: Zoltán Kontár má dnes 24!
Správa - 2017.11.07.
Narodeniny: Zoltán Kontár má dnes 24!
Dotazník hráča: Zoltán Kontár
Správa - 2016.11.15.
Dotazník hráča: Zoltán Kontár
Narodeniny: Zoltán Kontár má dnes 23!
Správa - 2016.11.07.
Narodeniny: Zoltán Kontár má dnes 23!