Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyReprezentanti z DAC-u: Huk, Polievka a Kelemen
Reprezentanti z DAC-u: Huk, Polievka a Kelemen
2016 november 08.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
mládež
Reprezentanti z DAC-u: Huk, Polievka a Kelemen

Trojica hráčov nášho klubu dostala pozvánku do reprezentačných výberov Slovenska v novembrovom asociačnom termíne: Tomáš Huk do U21, Róbert Polievka do U20 a Marko Kelemen do sedemnástky.

V novembrovom asociačnom termíne odohrá reprezentačný výber Slovenska do 21 rokov jedno prípravné stretnutie, v ktorom zajtra, 9. novembra o 16.30 narazí v Myjave na rovesníkov zo Škótska. Tréner Pavel Hapal po dlhšom čase poslal pozvánku aj nášmu defenzívnemu hráčovi Tomášovi Hukovi.

 

V juniorských výberoch Slovenska bude mať náš klub dvojnásobné zastúpenie. V rámci prípravy na finálový turnaj ME 2017 do 21 rokov v Poľsku absolvuje slovenská reprezentácia pod hlavičkou SR 20 tradičný medzinárodný turnaj v španielskej La Mange. Tréner SR 21 Pavel Hapal nominoval na turnaj hráčov ročníka 1996 a mladších, medzi nimi aj útočníka DAC-u Róberta Polievku. Mladí Slováci odohrajú dva zápasy: v sobotu 12. novembra o 14.00 proti Nórsku, kým v utorok 15. novembra takisto o 14.00 bude ich súperom Írsko.

 

Reprezentáciu Slovenska do 17 rokov čakajú na budúci týždeň dve prípravné stretnutia proti rovesníkom z Maďarska. V utorok 15. novembra o 11.00 sa hrá v Csákvári, o dva dni neskôr v rovnakom čase nastúpia zverenci trénera Ladislava Hudeca v Telki. Na zraz dostal z našich hráčov pozvánku útočník Marko Kelemen (na snímke).

Súvisiace správy
Na európsky šampionát šestica z DAC-u!
Správa - 2017.06.06.
Na európsky šampionát šestica z DAC-u!
Šestica hráčov DAC-u v boji o majstrovstvá Európy
Správa - 2017.03.15.
Šestica hráčov DAC-u v boji o majstrovstvá Európy
Reprezentanti: od Panamy po Petrohrad
Správa - 2017.01.16.
Reprezentanti: od Panamy po Petrohrad
Tomáš Huk s pozvánkou do reprezentačného áčka!
Správa - 2016.12.19.
Tomáš Huk s pozvánkou do reprezentačného áčka!
Tomáš Huk hráčom DAC!
Správa - 2016.02.06.
Tomáš Huk hráčom DAC!