Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyEric Davis predĺžil zmluvu, striebro bolo pre Panamu sklamaním
Eric Davis predĺžil zmluvu, striebro bolo pre Panamu sklamaním
2017 február 04.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Eric Davis predĺžil zmluvu, striebro bolo pre Panamu sklamaním

Po viacmesačnej pauze spôsobenej zranením skončil s panamskou reprezentáciou druhý na januárovom Stredoamerickom pohári, a pred týždňom sa proti Kairatu Almaty vrátil aj do zostavy DAC-u. S klubom navyše podpísal novú zmluvu. Eric Davis je späť!

„Po dlhom výpadku sa už cítim veľmi dobre a chcem sa čo najlepšie pripraviť na jarnú časť sezóny. Najskôr ma z hry vyradili problémy s kolenom, následne sa ozvali aj svaly. Veľmi mi pomohlo, že som na Stredoamerickom pohári mohol nastúpiť v troch zápasoch, pretože dlhá pauza sa prejavila na mojom sebavedomí. Myslím si, že sa mi turnaj vydaril a našťastie aj zdravotne som to zvládol. V Paname zavládlo po druhom mieste mierne sklamanie, pretože na turnaji vo vlastnej domovine sme chceli dosiahnuť lepší výsledok, ale v mužstve je veľa mladých hráčov. Samozrejme, chceli sme pohár vyhrať a rovnaký cieľ budeme mať aj najbližšie. Do klubu som prišiel s túžbou odohrať na jar veľa dobrých zápasov. V pohári chceme ísť čo najďalej a v lige sa posunúť do hornej časti tabuľky. Takisto si chcem vybojovať stabilné miesto v základnej zostave. V Dunajskej Strede sa cítim fajn, zišla sa tu výborná partia. Jediný problém pre mňa znamená jazyk, nehovorím totiž po slovensky ani po anglicky. Snažím sa však napredovať aj v tomto smere. Prvý rok som v DAC na hosťovaní, prednedávnom som podpísal trojročnú zmluvu,“ prezradil 25-ročný ľavý obranca z Panamy.

 

Od októbrového ligového stretnutia Myjava-DAC (1:2) chýbal Davis v našej zostave, vrátil sa do nej pred týždňom proti Kairatu Almaty. „Kairat predstavuje obrovskú kvalitu, má výborné mužstvo s dynamickými hráčmi. Na ihrisku som sa cítil veľmi dobre, aj keď samozrejme vždy je čo vylepšiť. V prvom rade ma teší, že po dlhom čase som aj v klubovom drese absolvoval kompletných deväťdesiat minút,” vrátil sa Davis k prípravnému stretnutiu z tureckého sústredenia, v ktorom sme kazašskému tímu podľahli 0:1.

Súvisiace správy
Davis trávi Vianoce na pláži
Správa - 2018.12.22.
Davis trávi Vianoce na pláži
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Správa - 2018.12.06.
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Správa - 2018.11.22.
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Reprezentanti v akcii
Správa - 2018.11.14.
Reprezentanti v akcii
Eric Davis je vďačný trénerom, spoluhráčom aj fanúšikom
Správa - 2018.10.31.
Eric Davis je vďačný trénerom, spoluhráčom aj fanúšikom