Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyLjubičić zostáva v DAC do leta 2019
Ljubičić zostáva v DAC do leta 2019
2017 február 15.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Ljubičić zostáva v DAC do leta 2019

DAC a chorvátsky záložník Marin Ljubičić sa dohodli na predĺžení spolupráce do 30. júna 2019. Pôvodná zmluva dvadsaťosemročného odchovanca Hajduku Split platila do konca aktuálnej sezóny.

Futbalový klub FC DAC 1904 Dunajská Streda a dvadsaťosemročný chorvátsky defenzívny záložník Marin Ljubičić sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalšie dva roky. Pôvodná zmluva medzi odchovancom Hajduku Split a naším klubom platila do 30. júna 2017, Ljubičić podpíše jej predĺženie v najbližších dňoch.

 

Marin Ljubičić sa narodil 15. júna 1988 v Metkovići na území dnešného Chorvátska. Profesionálnu kariéru zahájil v Hajduku Split, ligový debut si v jeho drese odkrútil už ako sedemnásťročný. Najvyššiu súťaž svojej rodnej krajiny si zahral aj v NK Zadar, tri sezóny pôsobil v ukrajinskom prvoligovom SC Tavrija Simferopol. Hráč s číslom 4 k nám prišiel v januári 2015, odvtedy nastúpil v 57 ligových stretnutiach, strelil tri góly. V aktuálnej sezóne má na zatiaľ konte 14 štartov v najvyššej súťaži. V priebehu zimnej prípravy nastupoval s kapitánskou páskou.

 

„Veľmi nás teší záujem a zanietenosť Marina spojiť aj svoju ďalšiu budúcnosť s naším klubom. Rovnako nás teší, že sme sa dokázali rýchlo dohodnúť na predĺžení spolupráce. Marin sa v predchádzajúcich dvoch rokoch preukázal vysokou mierou profesionality na ihrisku aj mimo neho. Napriek končiacemu sa kontraktu a záujmu iných klubov túžil zostať súčasťou nášho projektu a pomáhať nám ďalej pri budovaní cesty za spoločným úspechom,“ vyhlásil športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

 

„Som veľmi rád, že po dvoch rokoch spolupráce mi dal klub šancu predĺžiť zmluvu o ďalšie dva roky. Chcem sa poďakovať vedeniu za túto ponuku a výkonmi na ihrisku potvrdiť oprávnenosť ich rozhodnutia,“ povedal 28-ročný Marin Ljubičić.

Súvisiace správy
Kapitán Marin Ljubičić sa lúči s DAC-om
Správa - 2018.08.16.
Kapitán Marin Ljubičić sa lúči s DAC-om
Marin Ljubičić: Aj v príprave túžime vyhrávať
Správa - 2018.06.29.
Marin Ljubičić: Aj v príprave túžime vyhrávať
Marin Ljubičić: Baterky sú nabité
Správa - 2018.06.18.
Marin Ljubičić: Baterky sú nabité
Narodeniny: Marin Ljubičić má dnes 30!
Správa - 2018.06.15.
Narodeniny: Marin Ljubičić má dnes 30!
Marin Ljubičić je doma v dovolenkovej destinácii
Správa - 2018.05.29.
Marin Ljubičić je doma v dovolenkovej destinácii