Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyBod sa im málil
Bod sa im málil
2017 február 20.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Bod sa im málil

S bodom nebol spokojný ani jeden. Pavol Šafranko aj Erik Pačinda sa zhodli, že v úvodnom jarnom vystúpení sme mohli získať aj viac. Návrat k sobotňajšiemu stretnutiu v Podbrezovej.

Pavol Šafranko zažil hneď na úvod jari návrat do známeho prostredia. Minulý rok totiž strávil práve u železiarov. Domáci diváci naňho nezabudli, privítali nášho útočníka transparentom s nápisom „Šafo, ďakujeme“ a pri striedaní tesne pred koncom ho vytlieskali oba fankluby. Palec hore! „Bolo to veľmi milé. Hneď pri nástupe na ihrisko ma čakala choreografia, ktorá ma príjemne prekvapila a za ktorú som podbrezovským fanúšikom veľmi vďačný,“ vyhlásil rodák zo Svidníka. Samotný zápas videl nasledovne: „Myslím si, že sme boli lepší, mali sme viac z hry. Keby som mal povedať, ktoré mužstvo by si viac zaslúžilo vyhrať, tak sme to boli my. V druhom polčase nás súper troška zatlačil, ale domáci si nevypracovali žiadnu super šancu. Podľa mňa sme boli v zápase dominantnejší.“ Pre Šafranka to bol prvý zápas v kariére, v ktorom jeho tím na súperovom ihrisku povzbudzovalo také množstvo fanúšikov. V sektore pre hostí ich bolo až 140! „K naším fanúšikom len toľko - opäť potvrdili, že sú najlepší na Slovensku,“ dodal 22-ročný útočný hrot.

 

Z našich hráčov boli ku gólu najbližšie Davis a Pačinda, obaja ľaváci to skúšali strelou z hranice pokutového územia a len tesne minuli domácu bránku. Panamský obranca v prvom, Pačinda v druhom dejstve. Krídelník s číslom osem na chrbte vypálil v 75. minúte z voleja práve po Davisovom centri. Tréner Csaba László na pozápasovej tlačovej konferencii ohľadom tejto situácie poznamenal, že Pačinda mal na nohe víťazný gól. „Môže byť, lebo domácich sme vlastne do ničoho vážnejšieho nepustili. Tréner mal pravdu, chýbali len centimetre. Keby som trafil, tak by sme si ustrážili jednogólový náskok, a získame tri body. Pokiaľ chceme byť úspešní, musíme takéto príležitosti premieňať.“ S výsledkom teda ani on nebol celkom spokojný. „Bol to bojovný zápas na ťažkom teréne. Nedalo sa na ňom kombinovať, či hrať na krátke prihrávky. Mali sme o dve-tri nebezpečné strely viac ako súper. Nechcem povedať, že som spokojný, lebo sme mali viac šancí ako domáci. Ale remíza je asi spravodlivá,“ doplnil odchovanec košického futbalu.

Súvisiace správy
Najkrajší gól jari strelil Pavol Šafranko
Správa - 2017.07.23.
Najkrajší gól jari strelil Pavol Šafranko
Odhodlaní, ale nie premotivovaní
Správa - 2017.04.06.
Odhodlaní, ale nie premotivovaní
Erik Pačinda odchádza do Viktorie Plzeň
Správa - 2018.10.18.
Erik Pačinda odchádza do Viktorie Plzeň
Erik Pačinda Hráčom mesiaca august!
Správa - 2018.09.21.
Erik Pačinda Hráčom mesiaca august!
Ako sa darilo našim reprezentantom?
Správa - 2018.09.12.
Ako sa darilo našim reprezentantom?