Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyBence Mervó novou posilou DAC
Bence Mervó novou posilou DAC
2017 február 28.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Bence Mervó novou posilou DAC

Maďarský mládežnícky reprezentant Bence Mervó dnes podpísal dva a polročnú zmluvu s naším klubom. Dvadsaťjedenročný ofenzívny hráč prichádza do DAC-u zo švajčiarskeho FC Sion.

V posledný deň zimného prestupového obdobia posilnil DAC dlhoročný mládežnícky reprezentant Maďarska Bence Mervó, ktorý s klubom podpísal zmluvu do 30. júna 2019.

 

Dvadsaťjedenročný ofenzívny hráč pôsobil naposledy v poľskom Slasku Wroclaw, kde bol na hosťovaní z FC Sion.

 

Bence je stabilným členom mládežníckych výberov Maďarska. V roku 2014 sa zúčastnil majstrovstiev Európy do 19 rokov, o rok neskôr na MS do 20 rokov získal striebornú kopačku pre druhého najlepšieho strelca šampionátu. V súčasnosti je členom reprezentácie do 21 rokov.

 

Bence Mervó je odchovancom Győri ETO, neskôr pôsobil v MTK Budapešť a od roku 2015 bol hráčom FC Sion. Jesennú časť aktuálnej sezóny strávil na hosťovaní u poľského prvoligistu Slask Wroclaw, kde v 22 súťažných stretnutiach strelil 5 gólov.

 

„Pri mojom rozhodovaní zohralo nemalú rolu fakt, že fanúšikovia DAC-u dokážu vytvoriť brutálnu atmosféru, čo som cez uplynulý víkend zažil na vlastnej koži. Zároveň považujem Dunajskú Stredu za skvelú adresu pre moju ďalšiu kariéru, v mužstve je veľký potenciál. Mužstvo má výborného trénera, poznám viacerých hráčov - Vidu, Kocsisa, ako aj rehabilitačného kouča Botonda Máthého. Hovoril som aj s nimi, odporúčali mi prijať ponuku klubu. Prichádzam s cieľom podávať čo najlepšie výkony v klubovom drese a tým si vypýtať pozornosť trénera reprezentačného áčka,“ vyhlásil po podpise zmluvy nový hráč DAC-u Bence Mervó.

 

„Bence je typom hráča, aký v našom tíme doteraz chýbal. Má veľký potenciál, preto sme sa snažili okamžite zareagovať na možnosť angažovať ho. Som veľmi šťastný, že Bence, ktorý vyrastal neďaleko Dunajskej Stredy, takto pozitívne zareagoval na projekt nášho klubu. Ďakujem všetkým zainteresovaným, ktorí svojim profesionálnym prístupom prispeli k úspešnému dotiahnutiu prestupu,“ povedal športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

 

Mervó Bence bude v našom klube nosiť dres s číslom 7.

Súvisiace správy
Ďalšou posilou DAC-u Karsten Ayong
Správa - 2019.01.14.
Ďalšou posilou DAC-u Karsten Ayong
Ďalšia posila z Michaloviec: Martin Bednár
Správa - 2018.09.05.
Ďalšia posila z Michaloviec: Martin Bednár
Denis Baumgartner zo Sampdorie do DAC-u
Správa - 2018.08.07.
Denis Baumgartner zo Sampdorie do DAC-u
Fantastická správa! Zsolt Kalmár prestupuje do DAC-u!
Správa - 2018.07.06.
Fantastická správa! Zsolt Kalmár prestupuje do DAC-u!
Maďarský reprezentant Máté Vida hráčom DAC-u
Správa - 2018.07.03.
Maďarský reprezentant Máté Vida hráčom DAC-u