Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyErik Pačinda opäť s víťaznou hlavičkou
Erik Pačinda opäť s víťaznou hlavičkou
2017 máj 08.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Erik Pačinda opäť s víťaznou hlavičkou

Na päťdielnej víťaznej sérii mužstva má výrazný podiel, až v troch prípadoch sme vyhrali práve jeho gólom. Erik Pačinda, hráč DAC-u s osmičkou na chrbte, dosiahol včera v Zlatých Moravciach svoj ôsmy gól v sezóne.

„Vedeli sme, že sme v Zlatých Moravciach ešte nikdy nevyhrali a boli sme si vedomí, že ViOn je doma nepríjemným súperom, čo sa napokon aj potvrdilo. My sme však v prvom polčase nehrali dobre, cez prestávku tréner trošku zvýšil hlas v kabíne. Povedali sme si, že to skúsime otočiť. Verili sme, že môžeme uspieť, čo sa napokon aj potvrdilo. Zápas sa nevyvíjal podľa našich predstáv, preto sme s výsledkom veľmi spokojný. Opäť žijeme. Pri inkasovanom góle som chcel loptu vykopnúť z čiary, ale už sa mi to nepodarilo, v podstate už bola v bráne. Pred naším prvým gólom Brašo (Jakub Brašeň)  pekne ostal pri zadnej tyčke a dokopol loptu do brány. Druhá trefa prišla po vynikajúcej štandardke Erica Davisa, podarilo sa mi loptu opäť dobre trafiť hlavou. Potvrdilo sa, že štandardné situácie sú našou silnou zbraňou. Ťaháme výbornú sériu, päť víťazstiev v rade podľa mňa jednoznačne ukazuje, že patríme medzi tie lepšie mužstvá vo Fortuna lige. Fanúšikovia boli znova fantastickí, doma aj vonku stoja pri nás, ďakujeme im za podporu,” vyhlásil pár minút po úspešnom súboji na trávniku ViOnu Erik Pačinda, ktorý si ôsmym gólom v sezóne dal krásny darček k zajtrajším narodeninám. Po víťaznej hlavičke proti Senici v minulom kole dosiahol rovnaký kúsok aj v 30. kole v Zlatých Moravciach.

Súvisiace správy
Erik Pačinda odchádza do Viktorie Plzeň
Správa - 2018.10.18.
Erik Pačinda odchádza do Viktorie Plzeň
Erik Pačinda Hráčom mesiaca august!
Správa - 2018.09.21.
Erik Pačinda Hráčom mesiaca august!
Ako sa darilo našim reprezentantom?
Správa - 2018.09.12.
Ako sa darilo našim reprezentantom?
V akcii sedem reprezentantov
Správa - 2018.08.29.
V akcii sedem reprezentantov
Erik Pačinda a jeho túžba po gólovom pozdrave do neba
Správa - 2018.08.28.
Erik Pačinda a jeho túžba po gólovom pozdrave do neba