Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyĽubomír Šatka podpísal zmluvu na tri plus jeden rok
Ľubomír Šatka podpísal zmluvu na tri plus jeden rok
2017 jún 18.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Ľubomír Šatka podpísal zmluvu na tri plus jeden rok

Ľubomír Šatka ostáva na Žitnom ostrove. Mladý obranca, momentálne reprezentujúci Slovensko na európskom šampionáte do 21 rokov, podpísal s DAC-om zmluvu na tri roky, s následnou opciou na ďalšiu sezónu.

Ľubomír Šatka zostáva hráčom DAC-u! Dvadsaťjedenročný dubnický odchovanec (nar. 2.12.1995) prišiel do nášho klubu pred štartom uplynulej jarnej sezóny na polročné hosťovanie z anglického Newcastle United. Na Britských ostrovoch pôsobil od roku 2012, v čierno-bielom klube z Newcastlu prešiel mládežníckymi tímami až po juniorku a v FA Cupe si zahral aj v drese A-mužstva. Na jar 2016 strávil jeden mesiac na hosťovaní v štvrtoligovom York City.

 

Šatka sa predstavil vo všetkých reprezentačných družstvách od U15 až po dvadsaťjednotku. Aj momentálne je členom výberu trénera Pavla Hapala na európskom šampionáte v Poľsku.

 

Počas jarnej časti Fortuna ligy vynechal len tri zápasy pre chorobu, inak bol stabilným článkom našej obrany. V desiatich stretnutiach absolvoval kompletných 900 minút. Ďalšie môžu pribudnúť v novej sezóne, 188 centimetrov vysoký obranca totiž podpísal s naším klubom kontrakt na tri roky, ktorý obsahuje aj opciu na ďalšiu sezónu.

 

„Je pre nás potešením oznámiť, že sme sa s Ľubomírom Šatkom dohodli na dlhodobom kontrakte. Ľubo ukázal počas svojho hosťovania u nás svoje výnimočné kvality na ihrisku aj mimo neho, preto sme považovali jeho zotrvanie za jednu z priorít tohto transferového obdobia. Angažovanie Ľuba Šatku potvrdzuje správnosť cesty a stratégie, ktorú sme zvolili pri budovaní mužstva,“ vyjadril sa športový riaditeľ klubu Jan Van Daele.

Súvisiace správy
Posila do ofenzívy: Jakub Švec
Správa - 2019.06.16.
Posila do ofenzívy: Jakub Švec
Finalista MS do DAC-u!
Správa - 2019.06.14.
Finalista MS do DAC-u!
Ľubomír Šatka: Opäť sme posunuli hranicu
Správa - 2019.06.06.
Ľubomír Šatka: Opäť sme posunuli hranicu
Júnový program našich reprezentantov
Správa - 2019.05.31.
Júnový program našich reprezentantov
Ľubomír Šatka: Základom úspešnej sezóny je výborná partia
Správa - 2019.05.21.
Ľubomír Šatka: Základom úspešnej sezóny je výborná partia