Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyLukáš Čmelík hráčom DAC!
Lukáš Čmelík hráčom DAC!
2017 jún 26.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Lukáš Čmelík hráčom DAC!

Reprezentant do 21 rokov a jeden z najväčších talentov slovenského futbalu Lukáš Čmelík prichádza do DAC-u. Mladý ofenzívny hráč k nám prestupuje na tri roky zo Žiliny, v rámci výmeny za Róberta Polievku.

Dvadsaťjedenročný Lukáš Čmelík (narodený 13.4.1996) je rodákom zo Žiliny a odchovancom liahne MŠK. Je považovaný za jeden z najväčších talentov slovenského futbalu v poslednom desaťročí. V drese „šošonov“ sa už v šestnástich predstavil v najvyššej súťaži dospelých, zahral si v mládežníckych reprezentačných výberoch. Zúčastnil sa aj záverečnej fázy prípravy dvadsaťjednotky pred práve prebiehajúcim európskym šampionátom, do záverečnej nominácie trénera Hapala sa však nevošiel.

 

Posledný rok a pol strávil na hosťovaní vo Švajčiarsku a Poľsku. V januári 2016 ho získal švajčiarsky FC Sion (bývalý klub Mervóa), poslednú jar strávil v poľskom Piaste Gliwice.

 

Ofenzívny hráč, ktorý sa najlepšie cíti v krídelných priestoroch, sa teda po poldruha roku vracia do Fortuna ligy, kde má dosiaľ bilanciu 49 zápasov a 11 gólov (z toho tri do siete DAC). Rozširovať ju už bude v našom drese, dnes totiž podpísal s klubom trojročný kontrakt.

 

„Klub sa posúva každým dňom dopredu, vidím v ňom obrovský potenciál. Som preto veľmi šťastný, že mi DAC ponúkol dlhodobí kontrakt. Teším sa na spoluprácu,“ povedal krátko po podpise zmluvy nový hráč v košiari trénera Rossiho.

 

„Touto cestou by sme chceli oznámiť príchod Lukáša Čmelíka do DAC, ktorého sme získali v rámci výmeny za Roba Polievku. Lukáša vnímame ako veľmi talentovaného, mladého ale zároveň aj skúseného hráča, ktorý sa po roku a pol vracia zo zahraničia na Slovensko. Veríme, že sa Lukáš chopí šance a v našom drese potvrdí, že je na svojom poste jedným z najlepších vo Fortuna Lige. Zároveň by som chcel touto cestou poďakovať Robovi Polievkovi za jeho pôsobenie v DAC a zaželať mu veľa šťastia v jeho novom klube,“ zhrnul výmenu Čmelík - Polievka športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

Súvisiace správy
Lukáš Čmelík: Latku sme opäť posunuli vyššie
Správa - 2019.05.07.
Lukáš Čmelík: Latku sme opäť posunuli vyššie
Lukáš Čmelík: Super výsledok po ťažkom týždni
Správa - 2019.04.15.
Lukáš Čmelík: Super výsledok po ťažkom týždni
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 23!
Správa - 2019.04.13.
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 23!
Ďalšia posila z Wolverhamptonu: Connor Ronan
Správa - 2019.02.01.
Ďalšia posila z Wolverhamptonu: Connor Ronan
Na skúšku prišiel Kitambala
Správa - 2019.01.25.
Na skúšku prišiel Kitambala