Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyBranislav Ľupták: Od prvého kola za víťazstvami
Branislav Ľupták: Od prvého kola za víťazstvami
2017 jún 29.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Branislav Ľupták: Od prvého kola za víťazstvami

Branislav Ľupták si uvedomuje, že futbal sa bez kvalitnej prípravy hrať nedá.

„Podvedome som vnímal, že ligové štarty mi pribúdajú a ich počtom sa už radím medzi skúsenejších hráčov. Beriem to tak, že je to len číslo a iný význam to nemá,“ povedal Branislav Ľupták, ktorý z nášho aktuálneho kádra nazbieral po Pačindovi druhý najvyšší počet štartov vo Fortuna lige. Práve oni dvaja tvoria počas sústredenia v Leogangu dvojičku na izbe. „Je tu pekné prostredie, sme obklopení kopcami. V tomto je to odlišné ako v Dunajskej Strede, kde je samá rovina. Odporučil by som toto prostredie aj na menšiu dovolenku,“ hovorí s úsmevom.

 

„Každý občas zanadáva, ale aj behanie, skákanie a šprintovanie patrí k futbalu. Bez dobrej prípravy by to ani nešlo. Musíme si to odmakať. Vždy som sa zrážal, behal a bil na ihrisku. Silná príprava človeku len pomáha,“ prezradil pri otázke, či patrí medzi futbalistov, ktorí prípravu znášajú ťažko a aj si zanadávajú, alebo je z tých, ktorí vedia, že z nej čerpajú celý rok. „Únava už prechádza ťažšie, ale máme k dispozícii dobrú regeneráciu. Večer si vždy oddýchneme v bazéne a v saunách, takto sa dobre pripravíme na ďalší deň.“

 

Mužstvo má za sebou prvý týždeň letnej prípravy pod novým trénerom, obmenou prešiel aj káder. „Myslím si, že medzi nami vládne taká pohodička. Z tohto hľadiska sa nemám na čo sťažovať. Aj tréner je v pohode, páčia sa mi tiež tréningy - až na tie fyzicky náročné tridsaťminútové cvičenia pred ich hlavnou fázou. My sa hlavne chceme dobre pripraviť na sezónu, aby sme zachytili začiatok. Nechceme dopadnúť ako v minulom ročníku, keď sme mali veľmi slabú jeseň a body sme naháňali až počas jari. Teraz bude dôležité ísť od prvého kola za víťazstvami, držať sa v hornej polovici tabuľky. Keď nám toto vyjde, tak asi všetci budeme spokojní,“ dodal 26-ročný rodák z Krupiny, ktorý má na konte 138 prvoligových stretnutí a 8 gólov, v našom drese má bilanciu 58/4.

Súvisiace správy
Cesty Branislava Ľuptáka a DAC-u sa rozchádzajú
Správa - 2018.01.12.
Cesty Branislava Ľuptáka a DAC-u sa rozchádzajú
Branislav Ľupták: Zosadiť Nitru z trónu
Správa - 2017.08.25.
Branislav Ľupták: Zosadiť Nitru z trónu
Narodeniny: Branislav Ľupták má dnes 26!
Správa - 2017.06.05.
Narodeniny: Branislav Ľupták má dnes 26!
Branislav Ľupták: Chceme sériu udržať čo najdlhšie
Správa - 2017.04.29.
Branislav Ľupták: Chceme sériu udržať čo najdlhšie
Branislav Ľupták: Bolo to veľmi náročné
Správa - 2016.11.08.
Branislav Ľupták: Bolo to veľmi náročné