Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyStaň sa prvou Miss DAC aj Miss Fortuna ligy!
Staň sa prvou Miss DAC aj Miss Fortuna ligy!
2017 august 10.Autor: Krisztián NagyZdroj: fortunaliga.sk, fcdac.sk
Staň sa prvou Miss DAC aj Miss Fortuna ligy!

Únia ligových klubov dnes spustila svoj nový projekt, ktorý poteší najmä mužských fanúšikov.

To tu ešte nebolo! ÚLK spustila nový celosezónny projekt, súťaž krásy Miss Fortuna ligy 2017/18. Jej cieľom je hľadať najsympatickejšie dievča na našich futbalových štadiónoch. „Miss Fortuna ligy spája krásu futbalu, krásu žien a radosť fanúšikov. Projekt je prienikom medzi športovým prostredím a lifestylom,“ povedal pre fortunaliga.sk prezident ÚLK Ivan Kozák.

 

Nie je to však klasická súťaž krásy. Nová Miss Fortuna ligy by mala spĺňať aj ďalšie kritériá. Budúca miss musí byť v prvom rade futbalový fanúšik. „Po štadiónoch sa pohybuje množstvo krásnych žien. Chceme týmto projektom potešiť aj oko futbalového fanúšika. Dievčatá sa môžu prihlásiť buď na štadiónoch alebo online na www.missfortunaligy.sk. Projekt sme prepojili aj so všetkými klubmi Fortuna ligy. Dievčatá sa totiž budú hlásiť k farbám svojho klubu a 12 finalistiek bude z 12-tich klubov,“ doplnil výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák.

 

Registrácia dievčat

Od 10. augusta sa začala registrácia na stránke www.missfortunaligy.sk. Dievčatá vo veku od 18 do 29 rokov sa môžu jednoducho registrovať. Stačí vyplniť svoje údaje a nahrať minimálne jednu fotku. Následne budú fanúšikovia za fotky svojich favoritiek hlasovať. Registrovať do súťaže sa však dá aj priamo na štadiónoch pred vybranými zápasmi našej ligy.

 

Na našom štadióne bude prvým takýmto zápasom súboj DAC-Žilina v nedeľu 20. augusta 2017.

 

Ako bude súťaž prebiehať?

Od augusta do septembra sa môžu dievčatá registrovať. Na stránke www.missfortunaligy.sk bude zároveň spustené online hlasovanie za prihlásené kandidátky. Hlasovať sa dá raz denne. Do ďalšieho, semifinálového, kola postúpi spolu 36 dievčat (3 z každého klubu) s najvyšším počtom hlasov. Semifinálové kolá absolvujú dievčatá vo svojich kluboch, kde na ne budú čakať aj futbalové úlohy.

 

Miss DAC aj celú finálovú 12-ku spoznáme na konci roka 2017. Rozhodnú o nej hlas kabíny, hlas realizačného tímu, hlas organizátora a v neposlednom rade fanúšikovia. V marci je na programe sústredenie a v apríli finálový galavečer, na ktorom spoznáme prvú Miss Fortuna ligy. „Myslím si, že dievčatá majú o motiváciu postarané. Víťazka získa auto na rok od spoločnosti Todos, finančný kredit vo výške 1500 eur od Fortuna SK, poukážku na nákup v predajni adidas v hodnote 500 eur a zájazd na vysnívaný futbalový zápas pre dve osoby v hodnote 1200 eur od Futbaltour,“ prezradil prezident ÚLK Ivan Kozák.

 

Súvisiace správy
Ligu začíname v Podbrezovej
Správa - 2018.06.01.
Ligu začíname v Podbrezovej
Oslávme spolu Európu!
Správa - 2018.05.19.
Oslávme spolu Európu!
Ján Novota sa vracia do DAC
Správa - 2018.05.02.
Ján Novota sa vracia do DAC
Prvý titul môže byť náš!
Správa - 2018.04.18.
Prvý titul môže byť náš!
Zomrel Juraj Lazár (†71), bývalý hráč DAC
Správa - 2017.11.08.
Zomrel Juraj Lazár (†71), bývalý hráč DAC