Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyŠatka medzi náhradníkmi trénera Kozáka
Šatka medzi náhradníkmi trénera Kozáka
2017 august 22.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Šatka medzi náhradníkmi trénera Kozáka

Na reprezentačný zraz sa chystajú Lukáš Čmelík aj Simon Pambou, medzi náhradníkmi sa ocitol Ľubomír Šatka. Reprezentantov máme tiež medzi mládežníkmi.

Premiérovo sa v zozname trénera Jána Kozáka ocitol obranca DAC-u Ľubomír Šatka. Šéftréner slovenskej reprezentácie dnes oznámil menoslov hráčov, s ktorými ráta na dvojzápas kvalifikácie o postup na budúcoročné MS v Rusku proti Slovinsku (1. septembra v Trnave) a Anglicku (4. septembra v Londýne). Dvadsaťjedenročný pilier našej obrany je medzi náhradníkmi. „Dozvedel som sa to po dnešnom tréningu prostredníctvom emailu. Som samozrejme veľmi rád aj za miesto medzi náhradníkmi. Je to pre mňa motivácia naďalej tvrdo ,makať‘ a verím, že jedného dňa sa mi splní môj sen nastúpiť za reprezentačné áčko,“ povedal talentovaný futbalista, ktorý k nám prišiel v zime z anglického Newcastlu.

 

Aj tréner slovenskej reprezentácie do 21 rokov Pavel Hapal dnes oznámil nomináciu na dva blížiace sa kvalifikačné súboje o postup na ME 2019 v Taliansku. Sokolíci sa 1. septembra predstavia na pôde Estónska a o štyri dni neskôr, 5. septembra pred domácim publikom v Senici privítajú Severné Írsko. Do kádra na tento dvojzápas prišla na adresu nášho klubu pozvánka pre Lukáša Čmelíka. V 2. kvalifikačnej skupine budú súpermi mladých Slovákov ešte aj Španielsko, Island a Albánsko.

 

Yves Simon Pambou zabojuje o svoju reprezentačnú premiéru v drese Konga, ktoré čaká 1. a 5. septembra náročný dvojzápas kvalifikácie o postup na MS do Ruska proti favorizovanej Ghane. Dvadsaťjedenročný záložník DAC-u je síce rodákom z Paríža, prijal však ponuku reprezentovať krajinu svojich rodičov, ktorí pochádzajú práve z Konga.

 

Okrem hráčov z nášho áčka sa na reprezentáciu teší aj Erik Švihel. Obrancu DAC U19 povolal tréner slovenskej reprezentácie do 18 rokov Milan Malatinský na Memoriál Václava Ježka v Česku (22. - 26. augusta 2017). Jeho zverenci si v základnej A-skupine postupne zmerajú sily s rovesníkmi z Ukrajiny, Islandu a Česka. Na tradičnom turnaji sa predstaví dovedna osem tímov, druhú štvorčlennú B-skupinu tvoria Japonsko, Maďarsko, USA a Rusko. Duely o konečné umiestnenie sú na programe v sobotu 26. augusta. Medzi náhradníkmi na tento turnaj sa ocitli aj dvaja mladí útočníci DAC-u, Marko Kelemen a Tamás Magyarics.

 

V augustovom asociačnom termíne sa slovenský výber do 17 rokov zúčastnil medzinárodného turnaja V. Bannikov memoriál na Ukrajine v dňoch 14. - 21. augusta 2017. Družstvo trénera Samuela Slováka, ktorého asistentom je tréner DAC U17 Martin Žamba, odohralo spolu štyri stretnutia a skončilo v osemčlennej konkurencii na štvrtej priečke. Náš klub zastupovala aj dvojica hráčov. Matúš Malý odohral celý zápas proti Lotyšsku (2:1) a polčas v bronzovom súboji proti Ukrajine (0:2). Dávid Doktorík bol takisto celých 80 minút pri víťazstve na Lotyšmi a odohral aj kompletný súboj proti Izraelu (0:2).

Súvisiace správy
Ľubomír Šatka víťazom ankety Gól mesiaca október!
Správa - 2018.11.08.
Ľubomír Šatka víťazom ankety Gól mesiaca október!
Fyzický útok na Ľubomíra Šatku!
Správa - 2018.11.04.
Fyzický útok na Ľubomíra Šatku!
Ľubomír Šatka: Ospravedlňujem sa celej futbalovej verejnosti
Správa - 2018.10.19.
Ľubomír Šatka: Ospravedlňujem sa celej futbalovej verejnosti
Ako sa darilo naším reprezentantom?
Správa - 2018.10.17.
Ako sa darilo naším reprezentantom?
Komu fandiť v reprezentačnej pauze?
Správa - 2018.10.09.
Komu fandiť v reprezentačnej pauze?