Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyZsolt Kalmár: K víťazstvu cez kreativitu
Zsolt Kalmár: K víťazstvu cez kreativitu
2017 september 08.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Zsolt Kalmár: K víťazstvu cez kreativitu

Stredopoliar DAC-u verí, že fanúšikovia opäť dotlačia mužstvo k víťazstvu.

Zsolt Kalmár, deväťnásobný maďarský reprezentant, sa tentoraz nezmestil do kádra trénera Bernda Storcka. Septembrové stretnutia kvalifikácie MS 2018 tak sledoval len cez obrazovku. „Žiaľ, nedostal som sa ani na jeden zo zápasov, pozeral som ich v televízii. Proti Lotyšsku sme hrali výborne, s vysokým držaním lopty a veľkým množstvom gólových príležitostí. S Portugalcami to bol trošku nešťastný zápas, pretože po rýchlej červenej karte mužstvo len ťažko hľadalo cestu k súperovej bráne. Napriek tomu si myslím, že proti majstrovi Európy sme dosiahli slušný výsledok. Snímam klobúk pred spoluhráčmi, touto cestou potrebujeme ísť ďalej a potom verím, že budeme úspešní,“ zhodnotil vystúpenie maďarského tímu stredopoliar DAC-u, ktorý v marci absolvoval 22 minút kvalifikačného duelu v Portugalsku a členom národného výberu bol aj v júni. V prípravnom súboji s Ruskom odohral polčas, prehru v Andorre sledoval len z lavičky.

 

Zsolt prišiel do Dunajskej Stredy po treťom ligovom kole. V ďalších troch stretnutiach odohral spolu 194 minút a pri domácom víťazstve nad Žilinou si otvoril aj strelecký účet vo Fortuna lige. Slovenskú najvyššiu súťaž už teda pomaly spoznáva. Zajtra proti Prešovu očakáva ďalší náročný súboj. „Súper hrá na kontry, má na to vhodné typy rýchlych hráčov. Majú pevnú obranu, ktorá sa ťažko prekonáva. K víťazstvu vedie cesta cez kreativitu a množstvo krátkych prihrávok. Práve toto sme celý týždeň nacvičovali. Dúfam, že hneď v úvode nájdeme medzeru v ich obrane a dokážeme skórovať, čo by nám výrazne uľahčilo zápas. Verím, že tri body zostanú doma. K tomu budeme potrebovať aj pomoc fanúšikov. Prosím ich, aby nás od prvej minúty povzbudzovali a dotlačili nás k víťazstvu, ako proti Žiline. Ich prítomnosť na tribúnach pre nás znamená extra motiváciu a verím, že na štadióne bude rovnaký hluk, ako proti majstrovi,“ dodal hráč s trinástkou na chrbte, ktorý v našom klube hosťuje do konca sezóny z bundesligového Red Bull Leipzig.

Súvisiace správy
Zsolt Kalmár: Cenu by si zaslúžil každý spoluhráč
Správa - 2018.12.07.
Zsolt Kalmár: Cenu by si zaslúžil každý spoluhráč
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Správa - 2018.12.06.
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Zsolt Kalmár: Centimetre od víťazstva
Správa - 2018.12.03.
Zsolt Kalmár: Centimetre od víťazstva
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Správa - 2018.11.22.
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Reprezentanti v akcii
Správa - 2018.11.14.
Reprezentanti v akcii