Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyMacron novým technickým partnerom DAC-u
Macron novým technickým partnerom DAC-u
2017 september 23.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
Macron novým technickým partnerom DAC-u

Už v nedeľu sa náš tím predstaví v nových dresoch od talianskeho dodávateľa. Novinkou je aj plánovaná tvorba vlastného dizajnu.

DAC podpísal zmluvu na 5 rokov s elitným talianskym výrobcom športového oblečenia, spoločnosťou Macron. V dresoch od nového dodávateľa nastúpi mužstvo už na zajtrajší súboj v Michalovciach.

 

„Sme veľmi šťastní a hrdí, že sme sa stali partnermi futbalového klubu FC DAC. Pre nás toto spojenie znamená najlepší možný spôsob pre vstup na slovenský trh a je zároveň ďalším krokom potvrdzujúcim náš rast na medzinárodnom poli,“ vyhlásil pre fcdac.sk Gianluca Pavanello, generálny riaditeľ spoločnosti Macron. Práve DAC sa stal prvým profesionálnym tímom na Slovensku, ktorý bude nosiť oblečenie tejto značky.

 

Macron je taliansky výrobca športového oblečenia so sídlom v blízkosti Bologne. Na trhu pôsobí od roku 1971, dodávateľom pre profesionálne futbalové tímy sa stal v roku 2001. Medzi najznámejšie tímy, ktorý tento výrobca v minulosti či súčasnosti obliekal, patria Lazio Rím, Bologna, Spal, Neapol, La Coruňa, Nice, Crvena Zvezda Belehrad, Hajduk Split, Sporting Lisabon, Stoke City, Bolton Wanderers, či reprezentácia Albánska. V Boltone dokonca pred tromi rokmi došlo k premenovaniu domáceho stánku na Macron Stadium.

 

Macron oblieka aj budapeštiansky Honvéd, a toto spojenie prinieslo klubu v minulej sezóne prvý majstrovský titul po 24 rokoch. Na lavičke s Marcom Rossim, od leta trénerom DAC-u.

 

Okrem futbalového vyrába Macron oblečenie aj pre iné druhy športov vrátane basketbalu, volejbalu, hádzanej, rugby, bejzbalu, ako aj pre atlétov.

 

Slogan spoločnosti je WORK HARD, PLAY HARDER.

 

„Je to neuveriteľne vzrušujúce spojenie pre náš klub. Podobne ako DAC, aj Macron je známy ako rýchlo rastúca značka a veľmi sa tešíme na vzájomnú spoluprácu. Skutočnosť, že s takou významnou medzinárodnou spoločnosť sme podpísali dlhodobý kontrakt, dokazuje, že značka DAC sa stáva čoraz viac uznávanou aj mimo regiónu strednej Európy. Napĺňa nás hrdosťou, že sme sa stali novým členom veľkej rodiny Macron,“ povedal Jan Van Daele, športový riaditeľ DAC.

 

Macron dodal nášmu klubu dva druhy dresov. Prvý je v tradičných, žlto-modrých klubových farbách, kým druhý bude celý čierny. Práve v tejto sade pre zápasy vonku sa predstavíme už zajtra na východe Slovenska. „Dresy v našich tradičných klubových farbách budú mať premiéru v sobotňajšom ligovom stretnutí proti Trnave. Obrovskou novinkou, ktorú nám Macron prinesie, je možnosť tvorby vlastného dizajnu. Nový dres s naším dizajnom plánujeme predstaviť už vo februári. Práve z tohto dôvodu dresy, v ktorých budeme nastupovať do konca jesennej časti súťaže, nepôjdu do predaja. Verím, že aj naši fanúšikovia sa o to viac budú tešiť na február, kedy si budú môcť prvýkrát zakúpiť dresy Macron v našom unikátnom dizajne,“ prezradil marketingový manažér DAC-u Martin Tornyai.

 

Okrem A-mužstva si budú dresy a súpravy od Macronu obliekať aj všetky ostatné tímy nášho klubu. U mládeže prebehne „prezliekanie“ do novej značky v priebehu najbližších týždňov.

 

Súvisiace správy
V príprave k nám zavíta Puskás Akadémia FC
Správa - 2018.08.22.
V príprave k nám zavíta Puskás Akadémia FC
Ligu začíname v Podbrezovej
Správa - 2018.06.01.
Ligu začíname v Podbrezovej
Oslávme spolu Európu!
Správa - 2018.05.19.
Oslávme spolu Európu!
Ján Novota sa vracia do DAC
Správa - 2018.05.02.
Ján Novota sa vracia do DAC
Prvý titul môže byť náš!
Správa - 2018.04.18.
Prvý titul môže byť náš!