Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyDavis s novým kontraktom!
Davis s novým kontraktom!
2017 september 25.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Davis s novým kontraktom!

Panamský obranca Eric Davis zostáva v našom klube do leta 2020.

Ofenzívny ľavý obranca Eric Javier Davis Grajales predĺžil kontrakt s DAC do júna 2020. Táto výborná správa prichádza v čase, keď sa Panamčanovi mimoriadne darí, veď svojimi presnými zásahmi doma proti Senici i včera v Michalovciach rozhodol o dôležitých víťazstvách žlto-modrých. Aj vďaka jeho gólom patrí nášmu tímu v tabuľke už 3. priečka.

 

„Som veľmi rád, že klub prejavil záujem o moje zotrvanie. Cítim sa v Dunajskej Strede výborne a ďakujem vedeniu za dôveru. Som rád, že môžem byť naďalej súčasťou klubu, chcem mu pomôcť dosiahnuť úspechy. Verím, že to nie je môj posledný profesionálny kontrakt v kariére,“ prezradil po podpise zmluvy panamský reprezentant.

 

Dvadsaťšesťročný rodák z Colónu je hráčom DAC od septembra 2015, kedy k nám zamieril z uruguajského prvoligového Centro Atletico Fénix. Prvý rok bol v Dunajskej Strede na hosťovaní, v polovici minulej sezóny podpísal trojročnú zmluvu, ktorú teraz predĺžil do leta 2020.

 

Od svojho príchodu na Slovensko stihol v našich farbách odohrať dokopy 44 súťažných zápasov s bilanciou 6 gólov a 6 asistencií. V aktuálnej ligovej sezóne je s tromi gólmi druhým najlepším strelcom tímu. Spoľahlivé výkony vyniesli panamskému reprezentantovi aj stabilné miesto v základnej zostave trénera Rossiho.

 

Panamskému zadákovi sa rovnako darí aj na medzinárodnom fóre v drese rodnej krajiny. V zbierke má striebro a bronz zo Stredoamerického pohára a takisto bol pri tom, keď jeho tím v roku 2014 skončil na prestížnom Gold Cupe tretí.


„Od príchodu Erica uplynuli dva roky a za ten čas prešiel DAC výraznými zmenami. Eric Davis nám pomohol v dobrých aj zlých časoch. Napredovanie klubu spôsobilo, že aj Eric sa u nás udomácnil, ľahšie sa dokáže identifikovať s klubom, mestom a fanúšikmi, čo ho posunulo medzi kľúčové osoby v našom tíme. Aj to potvrdzuje, že kráčame správnou cestou. Eric je jedným z najlepších krajných obrancov Fortuna ligy a jeho moderné, ofenzívne poňatie hry z neho robí typ hráča, ktorý je v dnešnom svete futbalu veľmi žiadaný. Ešte vyššie radíme jeho pozitívne ľudské vlastnosti a lásku k futbalu. Preto sme nesmierne radi, že Eric prijal našu ponuku na predĺženie zmluvy do roku 2020. V našom kádri patrí medzi vekovo aj služobne najstarších, čo ho spolu s jeho vynikajúcimi výkonmi zaraďuje medzi lídrov, akých náš mladý káder bezpochyby potrebuje,“ vyhlásil Jan Van Daele, športový riaditeľ nášho klubu.

Súvisiace správy
Davis trávi Vianoce na pláži
Správa - 2018.12.22.
Davis trávi Vianoce na pláži
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Správa - 2018.12.06.
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Správa - 2018.11.22.
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Reprezentanti v akcii
Správa - 2018.11.14.
Reprezentanti v akcii
Eric Davis je vďačný trénerom, spoluhráčom aj fanúšikom
Správa - 2018.10.31.
Eric Davis je vďačný trénerom, spoluhráčom aj fanúšikom