Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyMarko Divković podpísal zmluvu do roku 2021
Marko Divković podpísal zmluvu do roku 2021
2017 október 10.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Marko Divković podpísal zmluvu do roku 2021

Jeden z najväčších talentov nášho klubu Marko Divković podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt.

Osemnásťročný Marko Divković podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt v kariére, platný je na štyri roky.

 

Rodák z Vinkovci (narodený 11.6.1999) začínal s futbalom v rodnom meste, ako sedemročný sa stal hráčom miestneho klubu Polet. O dva roky sa presunul do ďalšieho lokálneho tímu NK Otok a v dvanástich zamieril do akadémie londýnskeho Arsenalu v Grécku.

 

Talentovaný hráč s čuchom na góly prišiel do Dunajskej Stredy počas poslednej zimnej prestávky a na jar strieľal góly za našu devätnástku. V jedenástich vystúpeniach napol súperove siete až sedemkrát. V lete sa presunul do kabíny áčka a nestratil sa ani medzi dospelými. Stal sa vôbec prvým ligovým hráčom DAC-u s ročníkom narodenia 1999 a už pri štvrtom štarte vo Fortuna lige sa presadil aj strelecky. Gólom proti Žiline sa zapísal do klubovej histórie ako náš druhý najmladší strelec v najvyššej súťaži. Doteraz si pripísal deväť ligových štartov a dva góly, v troch pohárových vystúpeniach si pripísal rovnako dva góly.

 

„V Dunajskej Strede sa cítim veľmi dobre. DAC je skvelý klub, ktorý dáva šancu mladým hráčom a vytvára výborné podmienky pre ich vývoj,“ vyhlásil 181 cm vysoký benjamínok mužstva a na margo štvorročnej zmluvy s klubom dodal: „Som veľmi šťastný, pretože je to môj prvý profesionálny kontrakt. Rád by som s mužstvom vyhral ligu aj pohár a chcel by som s pozrieť do pohárovej Európy. Individuálnym cieľom je získať korunu najlepšieho strelca ligy a vybojovať si angažmán v niektorej z top súťaží. Najviac sa mi páči španielska a nemecká liga.“

 

Mladý chorvátsky útočník sa zaviazal nášmu klubu do konca sezóny 2020/2021.

 

„S radosťou oznamujeme, že Marko Divković podpisom nového štvorročného kontraktu spojil svoju budúcnosť s naším klubom. Marko patrí momentálne medzi najväčšie talenty Fortuna ligy a teraz je na ňom, aby preukázal svoj potenciál. Ďakujeme Markovi aj jeho okoliu, že nám vyjadrili svoju dôveru a môžeme ho podporovať pri napĺňaní tejto výzvy. Sme presvedčení, že Marko stojí pred veľkou budúcnosťou a je pre nás potešením, že DAC môže byť jej súčasťou,“ komentoval podpis zmluvy s talentovaným ofenzívnym hráčom Jan Van Daele, športový riaditeľ DAC-u.

Súvisiace správy
Marko Divković: Máme veľkú šancu postúpiť
Správa - 2019.07.12.
Marko Divković: Máme veľkú šancu postúpiť
Narodeniny: Marko Divković má dnes 20!
Správa - 2019.06.11.
Narodeniny: Marko Divković má dnes 20!
Marko Divković: Zakaždým naplno
Správa - 2019.05.03.
Marko Divković: Zakaždým naplno
Marko Divković: Streliť gól je vždy fantastický pocit
Správa - 2019.03.12.
Marko Divković: Streliť gól je vždy fantastický pocit
Divković má pretrhnuté väzy
Správa - 2019.01.22.
Divković má pretrhnuté väzy