Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyAluku zostáva do leta 2020
Aluku zostáva do leta 2020
2017 október 24.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Aluku zostáva do leta 2020

Esmerald Aluku je ďalším hráčom DAC-u s novým kontraktom. Osemnásťročný albánsky talent zostáva u nás do júna 2020.

Aluku je po Davisovi, Hukovi, Pačindovi a Divkovićovi piatym futbalistom DAC-u, ktorému klub v posledných týždňoch ponúkol novú zmluvu. Osemnásťročný albánsky stredopoliar sa u nás zaviazal do konca sezóny 2019/20.

 

Esmerald Aluku sa narodil 31. decembra 1998 v hlavnom meste Albánska Tirane. Prvú registračku dostal ako desaťročný v amatérskom tíme FC Lapraka a po dvoch rokoch si ho vyhliadol Arsenal Elite Academy v Grécku. Do Dunajskej Stredy sa dostal počas poslednej zimnej prestávky.

 

„V DAC cítim veľkú šancu pravidelne hrávať, čo je v mojom veku nesmierne dôležité. Cítim sa tu šťastný, preto som s radosťou prijal návrh klubu na podpis nového kontraktu. Pri rozhodovaní zavážil aj názor rodiny, ale konečné rozhodnutie som spravil sám. Rád by som s mužstvom v najbližších rokoch získal majstrovský titul a pozrel sa do pohárovej Európy. Môj osobný cieľ je dostať sa do Anglicka alebo Španielska,“ vyhlásil 18-ročný skvelý driblér, ktorý obdivuje hru Luku Modrića a Marca Verrattiho.

 

Aluku si v našom tíme doteraz pripísal 14 prvoligových a tri pohárové štarty, na svoj prvý gól v drese áčka zatiaľ čaká.

 

Športový riaditeľ klubu Jan Van Daele zhodnotil predĺženie zmluvy s talentovaným hráčom nasledovne: „S radosťou oznamujeme obnovenie zmluvy s jedným z našich najtalentovanejších mladých hráčov Esmeraldom Alukum. Esme prišiel pred rokom do našej Akadémie ako hráč s mimoriadnym potenciálom a za veľmi krátky čas sa mu podarilo urobiť veľmi významný pokrok, ktorý ho posunul do prvého tímu. V jarnej časti minulej sezóny nastúpil v jedenástich zápasoch Fortuna Ligy a stal sa jedným z najmladších hráčov v súťaži. Momentálne je už plne k dispozícii trénerskému štábu po drobnom zranení, ktoré mu bránilo nastupovať v úvode tejto sezóny. Sme veľmi šťastní, že sa rozhodol spojiť svoju ďalšiu kariéru s naším klubom a prejavil dôveru voči nášmu prebiehajúcemu projektu.“

Súvisiace správy
Narodeniny: Esmerald Aluku má dnes 20!
Správa - 2018.12.31.
Narodeniny: Esmerald Aluku má dnes 20!
Narodeniny: Esmerald Aluku má dnes 19!
Správa - 2017.12.31.
Narodeniny: Esmerald Aluku má dnes 19!
Aluku: DAC je skvelý klub pre môj ďalší rozvoj
Správa - 2017.02.17.
Aluku: DAC je skvelý klub pre môj ďalší rozvoj
Connor Ronan: Tento štýl hry sa mi veľmi páči
Správa - 2019.02.15.
Connor Ronan: Tento štýl hry sa mi veľmi páči
Martin Jedlička: Konkurencia nám pomáha zlepšovať sa
Správa - 2019.02.07.
Martin Jedlička: Konkurencia nám pomáha zlepšovať sa