Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyČaká nás iná Žilina
Čaká nás iná Žilina
2017 november 15.Autor: Filip TimárZdroj: fcdac.sk
A-Mužstvo
Čaká nás iná Žilina

Koncom augusta sme doma Žilinčanom pripravili trpkú prehru 2:4. Od vtedy však zverenci Adriána Guľu prehrali už iba dvakrát a sú o jediný bod za nami na treťom mieste.

V prvom vzájomnom meraní síl sme v domácom prostredí šošonom nedali žiadnu šancu, no v sobotňajšom stretnutí musíme byť pripravení na úplne iný zápas, nakoľko v našej zostave budú chýbať vykartovaní strelci Pačinda s Kalmárom. K dispozícii však je zvyšok mužstva spolu s kapitánom Ljubičićom a s mladým Divkovićom, ktorí sa na začiatku sezóny proti nášmu súperovi strelecky presadili. „Máme kvalitný tím s alternatívami na každom poste. Je preto jedno kto z nás dá gól, všetci sa budú pozerať na výsledok, nie na kolónku strelcov,“ objasnil situáciu Marin Ljubičić.

 

Rešpekt vzbudzuje najmä päťzápasová séria Žilinčanov bez straty bodu, ktorú napokon prelomila, celkom prekvapujúco posledná Senica. „V tejto súťaži môže poraziť každý každého. Aj preto rastie jej atraktivita. My máme za sebou dva veľmi kvalitné týždne prípravy na tento dôležitý súboj a keď sa budeme sústrediť na svoj výkon a pokyny trénera, budeme úspešní,“ pridal svoj pohľad Divković. 

 

Kľúčové tak bude neupustiť od tímovosti a bojovnej hry, ktorá nás zdobí túto sezónu. „Sme veľmi dobrý kolektív, musíme ťahať jeden za druhého. Každý jeden hráč v tíme je dôležitý. Počas sezóny väčšinou príde šanca pre každého, aby sa ukázal, dôležité bude využiť ju,“ uzatvára kapitán mužstva.

Súvisiace správy
Ružomberok - DAC 0:4 (0:3)
Správa - 2018.05.19.
Ružomberok - DAC 0:4 (0:3)
Záverečná! Záverečná?
Správa - 2018.05.18.
Záverečná! Záverečná?
Vstupenky do Ružomberka sa minuli!
Správa - 2018.05.18.
Vstupenky do Ružomberka sa minuli!
Predaj lístkov na stretnutie Ružomberok-DAC
Správa - 2018.05.15.
Predaj lístkov na stretnutie Ružomberok-DAC
DAC - Slovan 0:1 (0:1)
Správa - 2018.05.12.
DAC - Slovan 0:1 (0:1)