Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyAdventná zbierka v MOL Aréne
Adventná zbierka v MOL Aréne
2017 december 07.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
Adventná zbierka v MOL Aréne

Podobne ako pred rokom, aj tohtoročné dva posledné hracie dni jesene sa nesú v znamení dobročinnosti.

Po krásnej skúsenosti z posledných dvoch rokov Únia ligových klubov (ÚLK) aj tentoraz vyhlásila záverečné dve jesenné kolá Fortuna ligy 2017/18 za Adventné. ÚLK v spolupráci s klubmi a partnermi pokračuje v tradícii a už po tretí raz pôjde v závere roka na našich štadiónoch nielen o dôležité body do tabuľky, ale aj o ďaleko významnejší cieľ - spoločne pomôcť tým, ktorí sú na to najviac odkázaní.

 

Pre Nadáciu ÚLK je to ďalší projekt s charitatívnym rozmerom. Vlani sa podarilo počas Adventných kôl vyzbierať na všetkých štadiónoch spolu 9208 eur, v rámci Veľkonočného kola putovalo viac ako 100 kg futbalového výstroja deťom zo sociálne slabších pomerov a ďalšie tematické kolo pri príležitosti Dňa matiek vynieslo na dobročinné účely 750 eur.

 

Aj víkendové 19. kolo má označenie Adventné a pomoc v rámci neho má lokálny charakter. V tomto roku sú symbolom Adventných kôl štýlové drevené ozdoby na vianočný stromček. Kluby podporia organizácie či jednotlivcov vo svojom regióne, ktorých si sami vyberú.

 

Pred a počas sobotňajšieho duelu DAC-Zlaté Moravce sa budú po MOL Aréne pohybovať ľudia z Nadácie ÚLK - Naša liga, od ktorých si fanúšikovia môžu odkúpiť štýlové drevené ozdoby na vianočný stromček s nápisom NAŠA LIGA. Takúto ozdobu si môžete zakúpiť za symbolickú sumu a zavesiť si ju doma na stromček či vyzdobiť ňou adventný veniec.

 

Náš klub sa rozhodol všetky vyzbierané peniaze poukázať na účet nášho verného fanúšika - držiteľa permanentky a onkologického pacienta Júliusa Valocsaiho.

 

Kúpte si teda na štadióne drevenú ozdôbku NAŠA LIGA a prispejte na dobrú vec! Príspevok pre Júliusa bude možné vhodiť aj do pokladničiek, ktoré budú umiestnené vo Fanshope v rohu BC a taktiež v priestoroch St. Nicolaus Silver Lounge reštaurácii v hlavnej tribúne. Ďakujeme!

 

K dispozícii budú na objednávku aj unikátne drevené sety vianočných ozdôb s logom klubu (viď dole), ktoré si môžu fanúšikovia objednať a potom vyzdvihnúť priamo na klube. Cena jedného setu bude 20 eur, polovica z tejto sumy pôjde na Nadáciu ÚLK, resp. vybraným organizáciám.

 

Objednávkový formulár si môžete stiahnuť tu. Po vyplnení prosíme zaslať na adresu szaboova@fcdac.sk, objednávky prijímame do stredy 13. decembra 2017. Sety si môžete prevziať pred Vianocami na sekretariáte klubu.

Súvisiace správy
Tomáš Huk: Zbierame rekordy, ale najdôležitejší je progres klubu
Správa - 2018.12.11.
Tomáš Huk: Zbierame rekordy, ale najdôležitejší je progres klubu
Žlto-modrý sektor hostí
Správa - 2018.12.10.
Žlto-modrý sektor hostí
Ako vyzerá program zimnej prípravy?
Správa - 2018.12.10.
Ako vyzerá program zimnej prípravy?
Zomrel Stanislav Lieskovský (†54), bývalý hráč DAC
Správa - 2018.12.10.
Zomrel Stanislav Lieskovský (†54), bývalý hráč DAC
Šatkov gólový darček
Správa - 2018.12.09.
Šatkov gólový darček