Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyPrvou Miss DAC Veronika Mezejová!
Prvou Miss DAC Veronika Mezejová!
2018 január 08.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
Prvou Miss DAC Veronika Mezejová!

Do finále súťaže krásy Fortuna ligy postupuje 24-ročná fanúšička DAC-u zo Šamorína.

Semifinálová fáza súťaže o najsympatickejšie dievča na našich futbalových štadiónoch skončila voľbou Miss každého z dvanástich klubov Fortuna ligy. Prvou kráľovnou krásy v histórii DAC-u sa stala Veronika Mezejová. Dvadsaťštyriročná Šamorínčanka bude zastupovať náš klub v jarnom finále Miss Fortuna ligy 2017/18. 

 

O finalistkách rozhodovali štyri rovnocenné hlasy: hráčska kabína, realizačný tím, organizátor súťaže a fanúšikovia. Veronike priniesli víťazstvo hlasy hráčov, trénerov a organizátora súťaže, kým fanúšikovia poslali najviac hlasov 27-ročnej Dunajskostredčanke Lucii Dudíkovej. Okrem nich sa do semifinálovej trojice dostala aj 19-ročná Mónika Varga z Vydrán.

 

Miss Fortuna ligy 2017/18 je celosezónny projekt Únie ligových klubov, ktorý však nie je len klasickou súťažou krásy. Budúca miss musí byť v prvom rade futbalový fanúšik a zároveň musí spĺňať aj niekoľko futbalových požiadaviek.

 

Prvá z troch fáz súťaže začala v auguste registráciou dievčat a ukončilo ju vyhlásenie troch semifinalistiek z každého klubu. Najviac prihlásených bolo práve z nášho klubu (25) a zároveň fanúšikovia DAC-u odovzdali aj najväčší počet hlasov. Dievčatá sa v novembri v rámci semifinále stretli s mužstvom DAC a po spoločnom tréningu si kabína aj tréneri vybrali svoju favoritku. Finále celej súťaže je na programe koncom jarnej časti aktuálnej sezóny.

 

Veronike gratulujeme k titulu a držíme jej palce vo veľkom ligovom finále. Rozhovor s prvou Miss DAC prinesieme v najbližších dňoch.

 

Súvisiace správy
Máté Vida mimo pre svalové zranenie
Správa - 2019.02.21.
Máté Vida mimo pre svalové zranenie
Súťaž o VIP Silver vstupenky na súboj so Senicou!
Správa - 2019.02.20.
Súťaž o VIP Silver vstupenky na súboj so Senicou!
Hodovali sme na tradičnej žitnoostrovskej zabíjačke Kukkonie!
Správa - 2019.02.20.
Hodovali sme na tradičnej žitnoostrovskej zabíjačke Kukkonie!
Žitnoostrovské El Clásico prilákalo tisíce ľudí
Správa - 2019.02.19.
Žitnoostrovské El Clásico prilákalo tisíce ľudí
Pozdrav od hviezd maďarského športu
Správa - 2019.02.19.
Pozdrav od hviezd maďarského športu