Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyZajtra začína zimná príprava DAC
Zajtra začína zimná príprava DAC
2018 január 09.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Zajtra začína zimná príprava DAC

V stredu doobeda aj náš tím odštartuje prípravu na jarnú časť najvyššej súťaže. 

DAC ukončil jeseň na 4. mieste fortunaligovej tabuľky, čo je najlepším umiestneným mužstva od sezóny 1993/94. Prípravu na jarnú časť odštartujú zverenci trénera Marca Rossiho v stredu 10. januára.

 

Hráči sa po záverečnom jesennom vystúpení proti ViOn-u Zlaté Moravce (3:3) rozpŕchli na štvortýždňové dovolenky. Trénerský štáb im však pripravil individuálne tréningové plány.

 

Prvý spoločný tréning absolvuje mužstvo zajtra o 11.00 h v Akadémii. Úvodných šestnásť dní prípravy bude prebiehať v domácich podmienkach, 26. januára sa tím presunie na sústredenie do tureckého Beleku, kde pobudne do 7. februára.

 

V pláne je osem prípravných stretnutí, z toho štyri v rámci sústredenia v Turecku. Generálkou na štart jarnej časti Fortuna ligy bude súboj proti Zalaegerszegi TE. Maďarského druholigistu privítame v sobotu 10. februára, v prípade priaznivého počasia v MOL Aréne.

 

Na prvý majstrovský zápas jarnej časti pocestujeme do Senice, oficiálny termín 20. ligového kola je 17. február 2017 o 14.00 h.

 

Na zajtrajšom štarte zimnej prípravy už bude chýbať Nigérijčan Ashiru, ktorý sa po skončení hosťovania vrátil do Zbrojovky Brno. Naopak, trénerovi Rossimu sa budú hlásiť traja noví hráči. Okrem Timoteja Záhumenského, ktorý s klubom podpísal dvaapolročnú zmluvu, to budú brankár estónskej reprezentácie do 21 rokov Karl-Romet Nomm a ofenzívny záložník Samuel Attah Mensah. Osemnásťročného Ghančana britský denník The Guardian v roku 2016 zaradil medzi 60 najväčších talentov sveta. Nomm a Mensah prichádzajú na skúšku.

 

„Pohyby v kádri týmto ešte nie sú uzavreté. V minulej sezóne sme s Honvédom dokázali nadviazať na výbornú jeseň ešte vydarenejšou jarnou časťou, a to isté by sme chceli dokázať aj teraz. Od prvého dňa prípravy sa na to budeme svedomito pripravovať. Na každom tréningu sa okrem rozvoja fyzickej sily zameriame aj na technickú a taktickú stránku našej hry,“ prezradil tréner Rossi pred zajtrajším úvodným zrazom.

 

Oznam pre médiá: pred prvým tréningom 10. januára 2018 budú tréneri a hráči zástupcom tlače k dispozícii medzi 9.45 a 10.30 h v hoteli Bonbon.

Súvisiace správy
Náš štvrtkový súper: FC Slovan Galanta
Správa - 2019.01.16.
Náš štvrtkový súper: FC Slovan Galanta
Zimná príprava: na prvom tréningu dvadsaťtri hráčov
Správa - 2019.01.12.
Zimná príprava: na prvom tréningu dvadsaťtri hráčov
Návrat do práce: DAC zajtra začne zimnú prípravu
Správa - 2019.01.11.
Návrat do práce: DAC zajtra začne zimnú prípravu
Aktualizovaný prehľad prípravných stretnutí
Správa - 2019.01.03.
Aktualizovaný prehľad prípravných stretnutí
Ako vyzerá program zimnej prípravy?
Správa - 2018.12.10.
Ako vyzerá program zimnej prípravy?