Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyZsolt Kalmár: Dosiahli sme veľké víťazstvo!
Zsolt Kalmár: Dosiahli sme veľké víťazstvo!
2018 február 19.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Zsolt Kalmár: Dosiahli sme veľké víťazstvo!

Maďarský stredopoliar považuje úvodný gól včerajšieho stretnutia za svoj.

„Rátali sme s náročnejším terénom, než na akom sa napokon hralo. Myslím si, že vzhľadom na aktuálne počasie bol trávnik veľmi dobre pripravený, nie príliš tvrdý, ideálny pre futbal. Prvý polčas sme začali troška kostrbato, ťažko sme sa dostávali cez domáce hradby. Mali sme šance, ale nedokázali sme ich dotiahnuť, chýbala presnosť, neprihrávali sme voľným spoluhráčom. V druhom polčase sme však našli medzery v domácej defenzíve a napokon sa nám podarilo vyhrať o dva góly. Dosiahli sme veľké víťazstvo. Pri prvom góle mi poslal presnú prihrávku Divković, prebral som si ju do ľavej strany a namieril k vzdialenejšej žrdi. Strela sa ešte troška odrazila, čo jej ešte viac pomohlo. Pri druhom mi prihrával Ljubičić a opäť som sa snažil trafiť vzdialenejší roh. Našťastie, od žrde sa odrazil priamo k Pačindovi a týmto gólom sme prakticky uzavreli zápas. Verím, že aj v ďalšom kole získame tri body a potešíme našich fanúšikov, ktorí boli opäť fantastickí. Klobúk dole pred nimi, že napriek veľkej zime prišli v takom hojnom počte a celý zápas nám pomáhali. Dúfam, že v sobotu na zápas proti Michalovciam naplnia náš štadión,“ hodnotil včerajšok Zsolt Kalmár, ktorý mal výrazný podiel na oboch našich góloch. Ten víťazný, ktorý bol zároveň osemstý v prvoligovej histórii klubu, však rozhodcovia napokon zaknihovali ako Rankov vlastenec. „Ja ho evidujem ako môj vlastný! Myslím si, že to bol môj gól. Lopta išla na bránu a skončila by v sieti aj bez dotyku obrancu.“

 

Víťazstvom v Senici si náš tím definitívne zabezpečil miesto v hornej šestke. Z trojice Ružomberok, Trenčín a Nitra nás totiž v závere základnej časti môžu matematicky preskočiť už len maximálne dvaja. „Ani potom sa neuspokojíme, pretože mojim osobným cieľom, aj cieľom mužstva je skončiť v prvej trojke a vybojovať si miestenku do pohárovej Európy. To je však ešte ďaleko, momentálne sa pripravujeme na víkendový duel, ktorý určite nebude jednoduchý, keďže Michalovce dokázali remizovať so Slovanom. Privítame teda kvalitného protivníka, ale som presvedčený, že fanúšikovia nám opäť raz pomôžu,“ dodal 22-ročný záložník DAC-u.

Súvisiace správy
Zsolt Kalmár: Cenu by si zaslúžil každý spoluhráč
Správa - 2018.12.07.
Zsolt Kalmár: Cenu by si zaslúžil každý spoluhráč
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Správa - 2018.12.06.
Zsolt Kalmár hráčom jesene 2018!
Zsolt Kalmár: Centimetre od víťazstva
Správa - 2018.12.03.
Zsolt Kalmár: Centimetre od víťazstva
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Správa - 2018.11.22.
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Reprezentanti v akcii
Správa - 2018.11.14.
Reprezentanti v akcii