Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávySedem hráčov predĺžilo kontrakt
Sedem hráčov predĺžilo kontrakt
2018 august 06.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Sedem hráčov predĺžilo kontrakt

Vida, Bayo, Blackman, Rymarenko, Koštrna a Špiriak predĺžili zmluvu s naším klubom, Jedlička zostáva na hosťovaní do konca tohto roka.

Až šiesti hráči z aktuálneho kádra predĺžili svoju pôvodnú zmluvu s naším klubom do júna 2021. Ďalším do partie je talentovaný český brankár Martin Jedlička, ktorého pôvodné polročné hosťovanie sa natiahne až do júna 2019 a kontrakt obsahuje aj opciu.

 

Pätica Kristopher Vida, Vakoun Isouf Bayo, Kristián Koštrna, Martin Rymarenko aj Dominik Špiriak mala zmluvu platnú do leta 2019 a všetci piati prijali ponuku DAC-u na jej predĺženie o ďalšie dva roky, t.j. do konca sezóny 2020/21.

 

V prípade dvadsaťročného panamského obrancu Cesara Blackmana si klub uplatnil opciu a jeho kontrakt, ktorý pôvodne končil posledným júnovým dňom, sa predĺžil o ďalšie dva roky.

 

„Jedličkovi sme sa rozhodli ponúknuť predĺženie hosťovania. Bol výbornou oporou Patrika Maceja počas celej jarnej časti a včera ukázal, že s ním môžeme počítať aj v tých najťažších situáciách. Vida začal minulú sezónu celkom dobre, neskôr však zo zostavy vypadol. Na jar sa pripravil vynikajúco, stal sa jedným z našich najlepších hráčov a jeho výkon v poslednom ligovom kole bol už len čerešničkou na torte. Výborne mu vyšiel aj vstup do novej sezóny. Myslím si, že každý fanúšik mohol vidieť, v čom tkvie Bayova sila. Blackman sa javil skvele hneď ako dostal šancu v zápasoch. V jeho osobe máme moderný typ ofenzívneho krajného obrancu, akých na Slovenských trávnikoch behá veľmi málo. Koštrna po svojom príchode k nám alternoval na poste Živkovića, postupne si získal miesto v zostave a dnes je už neoddeliteľnou súčasťou základnej jedenástky. Špiriak s Rymarenkom dominovali vo svojich mládežníckych tímoch, prešli viacerými reprezentačnými kategóriami. Špiriakovi veľmi pomohlo jarné hosťovanie v Komárne a potešil nás spôsob, akým pred pár dňami debutoval v Európskej lige. Obaja môžu byť už onedlho oporami nášho áčka,“ menoval dôvody predĺženia spolupráce s jednotlivými hráčmi športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, a vzápätí dodal: „Rozhodli sme sa predĺžiť so spomínanými hráčmi zmluvu najmä z dôvodu, že sme presvedčení o ich kvalitách a o tom, že stále majú potenciál zlepšovať sa.“

Súvisiace správy
Júnový program našich reprezentantov
Správa - 2019.05.31.
Júnový program našich reprezentantov
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Správa - 2018.11.22.
Bayovci postúpili na APN 2019, Herc s kapitánskou páskou i gólom
Reprezentanti v akcii
Správa - 2018.11.14.
Reprezentanti v akcii
Martin Jedlička hráčom jari 2019!
Správa - 2019.05.25.
Martin Jedlička hráčom jari 2019!
Reprezentanti DAC-u v akcii
Správa - 2019.03.27.
Reprezentanti DAC-u v akcii