Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyDAC-Ružomberok: Informácie pre fanúšikov
DAC-Ružomberok: Informácie pre fanúšikov
2018 august 10.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
MOL Aréna
DAC-Ružomberok: Informácie pre fanúšikov

Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť pred zajtrajším ligovým stretnutím proti Ružomberku.

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE, FREE WIFI

 

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 19.30). Priamo pri turniketoch bude už odvtedy pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

 

Farebný bulletin (Spravodaj), vydaný k zajtrajšiemu ligovému duelu, nájdete tentoraz v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

 

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý čaká návštevníkov každý pracovný deň aj v sobotu! V deň zápasu otvorí tri hodiny pred výkopom (o 16.00 h) a zatvorí o 21.30 h. V rozšírenej ponuke sú aj darčekové karty. V DAC store bude aj tentoraz vytvorený tzv. „Fast line“ pre urýchlenie nákupu vybraných položiek. Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

 

Pre zvýšenie komfortu našich fanúšikov sme sprístupnili voľné internetové pripojenie na celom štadióne. K dispozícii je sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email.

 

PREDAJ VSTUPENIEK

 

Predpredaj vstupeniek pokračuje podľa pôvodného rozpisu priamo v pokladniach MOL Arény. Zakúpiť si ich môžete aj online prostredníctvom portálu predpredaj.sk.

 

Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store.

 

Otváracia doba DAC store v závere týždňa:

Piatok: 11.00-19.04

Sobota: 16.00-21.30

 

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

 

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 17.30 h.

 

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center.

 

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

 

Hosťujúci klub nepožiadal o vstupenky pre svojich fanúšikov.

 

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:

- v rohu medzi A a B tribúnou ako aj v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, B a C tribúny

- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

 

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku farebnou stranou k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

 

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu, pretože prijaté opatrenia pri bezpečnostných prehliadkach zaberú viac času ako obvykle. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 17.30).

 

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

 

CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

 

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

 

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas nižšie uvedených otváracích hodín. Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 17.30 do 21.30 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, pri recepcii a priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automaty na dobitie kreditu.

 

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

 

Pred novým súťažným ročníkom 2018/19 vstúpil do platnosti nový disciplinárny poriadok SFZ, ktorý zavádza oveľa prísnejšie tresty pre kluby aj pre návštevníkov podujatí, ako sme poznali doteraz.

 

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

 

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

 

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

 

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

 

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

Súvisiace správy
DAC-Ružomberok: Informácie pre fanúšikov
Správa - 2019.03.15.
DAC-Ružomberok: Informácie pre fanúšikov
VIP Silver menu na zápase DAC-Ružomberok
Správa - 2019.03.13.
VIP Silver menu na zápase DAC-Ružomberok
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Ružomberok
Správa - 2019.03.11.
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Ružomberok
Predaj vstupeniek na stretnutie ViOn-DAC
Správa - 2019.03.05.
Predaj vstupeniek na stretnutie ViOn-DAC
DAC-Senica: Informácie pre fanúšikov
Správa - 2019.02.28.
DAC-Senica: Informácie pre fanúšikov