Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyKapitán Marin Ljubičić sa lúči s DAC-om
Kapitán Marin Ljubičić sa lúči s DAC-om
2018 august 16.Autor: Milan VrábeľZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Kapitán Marin Ljubičić sa lúči s DAC-om

Po tri aj polročnom pôsobení v srdci Žitného ostrova nás kapitán Marin Ljubičić opúšťa.

Rozhovor vedenia, so služobne aj vekovo najstarším hráčom DAC-u, priniesol vzájomnú dohodu o predčasnom ukončení spolupráce. Chorvátsky legionár pred príchodom k nám hrával v ukrajinskom SC Tavrija Simferopol a v našom klube pôsobil dlhých tri aj pol roka. Marin Ljubičić nastúbil za žlto-modré farby na sto ligových zápasov, v ktorých zaznamenal osem gólov. V počte prvoligových štartov sa v historickej tabuľke nášho klubu nachádza na pätnástej pozícii. Okrem toho bol v sezóne 2016/17 a 2017/18 zvolený do jedenástky roka Fortuna ligy na poste defenzívneho záložníka. Pod jeho kapitánskou taktovkou klub postúpil do európskej súťaže po dlhých dvadsiatich piatich rokov, no teraz cesta DAC-u a Ljubičića naberá rozdielny smer. Marin, ďakujeme ti za tvoju odovzdanú prácu a prajeme ti do budúcna všetko dobré!

 

Ljubičić sa prostrednístvom sociálnych sietí ešte včera rozlúčil s fanúšikmi s nasledovnými slovami: „Ďakujem vám za tieto štyri roky. Klubu som dal všetko. Keď sa vrátim o ďalšie štyri roky, tak budem hrdý na môj úspech a pomoc klubu. Stretol som sa tu s novými priateľmi, spoluhráčmi a fanúšikmi ... Vďaka fanúšikom, podporili ste nás, a tým ste umožnili, aby som sa tu cítil ako doma. Hajrá DAC!

 

Kapitán žlto-modrých sa vyjadril aj pre našu webovú stránku: „Chcel by som sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí pracujú v klube a okolo klubu a v neposlednom rade aj fanúšikom za krásnych 3,5 roka,  ktoré som strávil v DAC-e. Ľutujem, že z klubu odchádzam za týchto okolností, ale život ide ďalej. Chcel by som ešte popriať tímu všetko dobré a hlavne úspešnú sezónu.“

 

Ohľadom odchodu Marina Ljubičića sa vyjadril aj športový riadiť Jan Van Daele: „Marinov prínos pri napredovaní DAC-u je od jeho príchodu v zime 2015 nespochybniteľný. Jeho oddanosť klubu bola príkladná a pre mnohých inšpiratívna. Na našom stretnutí s Marinom sme dospeli k dohode o rozviazani zmluvy Marina s klubom. Marin, v mene celého klubu ti úprimne ďakujem za krv, pot, a slzy za 3 a pol sezóny, ktoré si tu strávil a sme hrdí na to, že sme mohli spolu bojovať za DAC.“

Súvisiace správy
Marin Ljubičić: Aj v príprave túžime vyhrávať
Správa - 2018.06.29.
Marin Ljubičić: Aj v príprave túžime vyhrávať
Marin Ljubičić: Baterky sú nabité
Správa - 2018.06.18.
Marin Ljubičić: Baterky sú nabité
Narodeniny: Marin Ljubičić má dnes 30!
Správa - 2018.06.15.
Narodeniny: Marin Ljubičić má dnes 30!
Marin Ljubičić je doma v dovolenkovej destinácii
Správa - 2018.05.29.
Marin Ljubičić je doma v dovolenkovej destinácii
Šatka, Davis, Ljubičić a Pačinda v najlepšej Jedenástke Fortuna ligy!
Správa - 2018.05.20.
Šatka, Davis, Ljubičić a Pačinda v najlepšej Jedenástke Fortuna ligy!