Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávySlovan-DAC: bezpečnostné opatrenia
Slovan-DAC: bezpečnostné opatrenia
2018 september 13.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
INFORMÁCIE PRE FANÚŠIKOV
Slovan-DAC: bezpečnostné opatrenia

Bezpečnostné opatrenia platné pred, počas a po sobotňajšom stretnutí Slovan-DAC.

Organizátori nadchádzajúceho derby Slovan-DAC prijali nasledovné bezpečnostné opatrenia:

 

Stretnutie sa uskutoční v sobotu 15. septembra 2018 o 16.45 h v Bratislave na štadióne Pasienky. Polícia označila podujatie ako rizikové stretnutie; pred, počas a po zápase budú preto prijaté a vykonané prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí. V prípade porušenia zákona hrozí peňažná pokuta až do výšky 1 500 eur a obmedzujúce opatrenie zákazu vstupu na športové podujatia až na dobu 5 rokov.

 

Štadión bude otvorený hodinu a pol pred výkopom, od 15.15 hod. Dovoľujeme si divákov požiadať a zároveň odporučiť, aby na štadión prišli v dostatočnom časovom predstihu, nakoľko bezpečnostné prehliadky môžu spôsobiť ich prípadný neskorý príchod na tribúny.

 

Každý fanúšik sa bude musieť podrobiť predsunutej kontrole vstupeniek s menom a priezviskom majiteľa vstupenky. Preto je potrebné, aby mal každý okrem vstupenky pri sebe aj občiansky preukaz (cestovný pas), u detí zdravotný preukaz.

 

Po prechode turniketom bude nasledovať bezpečnostná prehliadka na odhalenie zakázaných predmetov, ktoré sú znázornené pred každým vstupom na štadión. Domáci klub zvlášť upozorňuje na zákaz vnášania štátnych symbolov iných štátov, alebo ich predchodcov, ktoré by svojou povahou mohli viesť k narušeniu poriadku; to isté platí aj o transparentoch s heslami, resp. znakmi, ktoré sú zákonom zakázané.

 

Na štadión nebude umožnený vstup osobám pod vplyvom alkoholu, drog, iných omamných látok, ale i osobám, u ktorých budú tieto látky odhalené v držbe pri bezpečnostnej prehliadke.

 

Vstup pre fanúšikov FC DAC 1904 Dunajská Streda

- Vstupenky pre fanúšikov boli dané do predpredaja a vstup s týmito vstupenkami do vyhradeného sektora po predložení usporiadateľskej službe pred vstupom na štadión len zo strany nákupného centra Kaufland (Trnavská cesta); tento priestor bude vyhradený len pre fanúšikov FC DAC 1904 Dunajská Streda a pod kontrolou Polície SR.

- V tomto priestore bude tiež platené parkovisko (3 eur na zápas) len pre fanúšikov FC DAC 1904.

- Vstupenky v jednotnej cene 5 eur budú v predaji aj pred stretnutím v Bratislave pri štadióne, predávať ich budú zamestnanci nášho klubu. Vzhľadom na zvýšený záujem a obmedzenú kapacitu odporúčame vstupenky zakúpiť v predpredaji. V zmysle návštevného poriadku platí pri kúpe vstupenky, ako aj pri vstupe na štadión povinnosť preukázať sa občianskym preukazom (pasom), u detí kartou poistenca.

 

Sektory

- Jednotlivé sektory na štadióne budú nepriechodné, rozdelené zábranami, pod dohľadom usporiadateľskej služby, kde sa bude vykonávať kontrola vstupeniek do sektoru. Do jednotlivých sektorov sa dostanú len tí diváci, ktorí prejdú bezpečnostnými kontrolami a budú mať platnú vstupenku do určeného sektoru, vyzývame preto divákov, aby mali vstupenky pri sebe počas celého zápasu, hlavne pri opustení sektoru.

- Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nie je možne po vstupe na štadión zo štadiónu odísť a následne sa vrátiť, v tomto prípade sa cez turniket nedostanete. Každý divák musí mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou preukázať, na výzvu usporiadateľskej služby.

 

Kamerový systém

- Štadión, ako i jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami, bude Usporiadateľskou službou a Políciou SR okamžite vyhodnotený a riešený, taktiež  v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek. Vyzývame preto všetkých návštevníkov, aby sa správali slušne a riadili sa pokynmi príslušníkov SBS, usporiadateľov a príslušníkov Polície SR. V súvislosti s uvedenými skutočnosťami je na zápase absolútny zákaz akéhokoľvek zahaľovania tváre, znemožňujúceho identifikáciu osôb.

 

Zdravotnícka služba

- Na štadióne budú pripravené vozidlá Záchrannej služby a zdravotníci Červeného kríža, ktorí budú v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií divákov. Budú sa pohybovať po celom štadióne.

- V priestoroch krytej Hlavnej tribúny sa bude nachádzať miestnosť Prvej pomoci so zdravotníkom, pripraveným poskytnúť zdravotnícku pomoc v prípade potreby.

 

Bufety a občerstvenie

- Na štadióne budú v prevádzke bufety a stánky s občerstvením. Akékoľvek pokusy o vnesenie nápojov v akýchkoľvek fľašiach, alebo plechovkách na štadión je zakázaný.

- Vyhradený sektor pre fanúšikov DAC bude vybavený vlastným bufetom a hygienickými zariadeniami.

 

Sektor, vstup a parkovisko pre fanúšikov DAC:

Súvisiace správy
Slovan-DAC: predaj vstupeniek
Správa - 2018.09.10.
Slovan-DAC: predaj vstupeniek
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Michalovce
Správa - 2019.05.20.
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Michalovce
Predaj vstupeniek na stretnutie Ružomberok-DAC
Správa - 2019.05.15.
Predaj vstupeniek na stretnutie Ružomberok-DAC
DAC-Sereď: Informácie pre fanúšikov
Správa - 2019.05.09.
DAC-Sereď: Informácie pre fanúšikov
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Sereď
Správa - 2019.05.06.
Predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Sereď