Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyKomu fandiť v reprezentačnej pauze?
Komu fandiť v reprezentačnej pauze?
2018 október 09.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-MUŽSTVO
Komu fandiť v reprezentačnej pauze?

Osem hráčov nášho áčka bude v najbližších dňoch reprezentovať svoju krajinu.

Podobne ako pred mesiacom, aj v októbrovej reprezentačnej prestávke dostalo pozvánku do najcennejšieho dresu osem hráčov nášho áčka! V pozícii náhradníkov sú Tomáš Huk, Erik Pačinda (obaja Slovensko A) a Martin Bednár (Slovensko U21). Máté Vida sa pripojí k maďarskému výberu do 21 rokov až po kvalifikačnom stretnutí na Malte, v ktorom bude chýbať pre kartový trest.

 

Prehľad reprezentačných stretnutí hráčov A tímu DAC v októbrovom asociačnom termíne:

 

Ľubomír Šatka (Slovensko) - Liga národov a príprava

sobota 13.10.2018, 15.00 h (Trnava): Slovensko-Česko

utorok 16.10.2018, 20.45 h (Štokholm): Švédsko-Slovensko

 

Zsolt Kalmár (Maďarsko) - Liga národov

piatok 12.10.2018, 20.45 h: Grécko-Maďarsko (Atény)

pondelok 15.10.2018, 20.45 h: Estónsko-Maďarsko (Tallin)

 

Eric Javier Davis (Panama) - príprava

piatok 12.10.2018, 12.35 h: Japonsko-Panama (Niigata)

utorok 16.10.2018, 13.00 h: Južná Kórea-Panama (Cheonan)

 

Vakoun Issouf Bayo (Pobrežie Slonoviny) - kvalifikácia o postup na Pohár afrických národov 2019

piatok 12.10.2018, 19.00 h: Pobrežie Slonoviny-Stredoafrická republika (Bouaké)

utorok 16.10.2018, 16.00 h: Stredoafrická republika-Pobrežie Slonoviny (Bangui)

 

Christián Herc (Slovensko U21) - kvalifikácia o postup na ME 2019 v Taliansku

piatok 12.10.2018, 20.30 h: Slovensko-Estónsko (Dunajská Streda)

utorok 16.10.2018, 20.30 h: Severné Írsko-Slovensko (Belfast)

 

Máté Vida (Maďarsko U21) - kvalifikácia o postup na ME 2019 v Taliansku

utorok 16.10.2018, 18.30 h: Maďarsko-Turecko (Felcsút)

 

Maksym Tretyakov (Ukrajina U21) - kvalifikácia o postup na ME 2019 v Taliansku

piatok 12.10.2018, 18.00 h: Ukrajina-Škótsko (Kyjev)

utorok 16.10.2018, 18.30 h: Holandsko-Ukrajina (Doetinchem)

 

Martin Jedlička (Česko U20) - Elite tournament

štvrtok 11.10.2018, 18.00 h: Poľsko-Česko (Lodž)

pondelok 15.10.2018, 18.00 h: Česko-Anglicko (České Budějovice)

Súvisiace správy
Ako sa darilo naším reprezentantom?
Správa - 2018.10.17.
Ako sa darilo naším reprezentantom?
Ako sa darilo našim reprezentantom?
Správa - 2018.09.12.
Ako sa darilo našim reprezentantom?
V akcii sedem reprezentantov
Správa - 2018.08.29.
V akcii sedem reprezentantov
Reprezentanti z DAC-u: Davis bojuje o MS, pozvánky aj pre päticu Huk, Pačinda, Šatka, Herc a Almási
Správa - 2018.05.17.
Reprezentanti z DAC-u: Davis bojuje o MS, pozvánky aj pre päticu Huk, Pačinda, Šatka, Herc a Almási
Sedem hráčov predĺžilo kontrakt
Správa - 2018.08.06.
Sedem hráčov predĺžilo kontrakt