Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyPoďme spolu na DAC: veľký deň malej školy
Poďme spolu na DAC: veľký deň malej školy
2018 október 11.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
Poďme spolu na DAC: veľký deň malej školy

Okrem zážitkov, ktoré opísali žiaci z Kútnikov, si môžete prečítať aj meno ďalšej školy v projekte a zároveň spúšťame registráciu na nasledovný domáci zápas.

Víkendové stretnutie DAC-Zlaté Moravce bolo v sezóne 2018/19 prvým, na ktorom sme privítali školákov v rámci nášho úspešného projektu „Poďme spolu na DAC!“. Našimi hosťami boli žiaci a učitelia Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským v Kútnikoch.

 

Včera o polnoci končila registrácia na ďalší zápas, ktorý sa uskutoční v MOL Aréne v sobotu 20. októbra 2018 o 17.00 h. Privítame v ňom Podbrezovú a tiež deti zo Základnej školy Ármina Vámbéryho s vyučovacím jazykom maďarským v Dunajskej Strede. Konkrétne ide o žiakov 1.C a 5.C triedy.

 

Z ich prihlášky sme sa dozvedeli, že „sme mladí, odhodlaní a medzi naše plány na najbližšie roky patrí navštíviť všetky ikonické a pamätné miesta v našom meste. Prvou zastávkou tohto viacročného putovania by bola MOL Aréna, kde môžeme nabrať sily na najbližšie roky, ktoré nás čakajú po štvrtý ročník ZŠ. Nikdy sa nevzdáme, bojujeme a fandíme DAC-u!“

 

Poslali nám aj foto malých prváčikov, ktorí sa už nevedia dočkať, kedy spoločne prekročia brány nášho štadióna.

 

Ďakujeme aj ostatným záujemcom, celkovo na zápas DAC-Podbrezová prišlo desať prihlášok. Pre všetkých uchádzačov máme výbornú správu:

 

Už dnes začína registrácia na najbližší zápas DAC-Nitra, ktorý sa bude hrať v MOL Aréne v sobotu 3. novembra 2018 o 17.00 h.

 

Registrácia potrvá do stredy 24. októbra do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek@fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

 

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

 

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia dopravy, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Od ligového ročníka 2017/18 sa projekt stal súčasťou Futbalmánie.

 

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie (odhadovaná dĺžka cca 3-4 hodiny):

- Vyzdvihnutie žiakov v mieste školy (2 hodiny pred zápasom, max. 100 km v okolí Dunajskej Stredy)

- Doprava na zápas autobusom DAC

- Odovzdanie suvenírov

- Návšteva zápasu DAC

- Fotenie

- Návrat autobusom po zápase

 

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

 

DAC-Zlaté Moravce: zážitky a reakcie detí Základnej školy Kútniky

 

„Na tento veľký deň sme sa dlho pripravovali. Dňa 6. októbra sme nasadli na klubový autobus, ktorý vozí aj hráčov na zápasy. Domáci nás pri štadióne čakali s darčekom, krásnym žlto-modrým šálom, z čoho sme mali obrovskú radosť. Následne sme si pozreli klubové múzeum, v ktorom je kopec trofejí, fotiek, lôpt a iných pamiatok. Na tribúnu sme išli o pol šiestej, sadli sme si na naše modro-žlté sedačky. Oba tímy už medzitým vybehli na rozcvičku a onedlho začal plný štadión spievať klubovú hymnu. Počuť toľko ľudí spievať spoločne bolo neopísateľné. Po prvom domácom góle vybuchol celý štadión, čo sa zopakovalo aj v závere polčasu, keď každý kričal góóóóóóóól!!!. Cez polčasovú prestávku nás pozvali na trávnik, kde nám niekoľko hráčov podpísalo šály a vyfotili sme sa spolu. V druhom polčase mužstvo tretím gólom opäť potešilo fanúšikov.

Je pravda, že sme sa túžili stretnúť so všetkými hráčmi mužstva, ale aj takto sme si z tohto dňa odniesli kopec zážitkov. Hajráááá DAC!!!“ Žiaci III.A

 

 

 

 

Súvisiace správy
Pätica, z ktorej vzíde náš prvý súper v EL
Správa - 2019.06.17.
Pätica, z ktorej vzíde náš prvý súper v EL
1. liga, 33. kolo: FC DAC 1904 - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:0)
Správa - 2019.06.17.
1. liga, 33. kolo: FC DAC 1904 - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:0)
Pohár prípraviek U11 - konečné poradie
Správa - 2019.06.16.
Pohár prípraviek U11 - konečné poradie
Letná príprava odštartovala, na prvom tréningu dvadsaťšesť hráčov
Správa - 2019.06.16.
Letná príprava odštartovala, na prvom tréningu dvadsaťšesť hráčov
Posila do ofenzívy: Jakub Švec
Správa - 2019.06.16.
Posila do ofenzívy: Jakub Švec