Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyMarko Divković: Streliť gól je vždy fantastický pocit
Marko Divković: Streliť gól je vždy fantastický pocit
2019 marec 12.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-mužstvo
Marko Divković: Streliť gól je vždy fantastický pocit

Devätnásťročný útočník DAC-u strelil svoj šiesty ligový gól, prvýkrát sa vo Fortuna lige presadil hlavou.

Z prvých 11 zápasov v Zlatých Moravciach (2009-2016) sme vydolovali len päť remíz pri šiestich prehrách, potom sa však karta obrátila. Posledné tri zápasy na štadióne ViOnu sme vyhrali, zakaždým po obrate skóre. V minulej sezóne aj teraz o našom víťazstve rozhodol Marko Divković. Devätnásťročný chorvátsky útočník dosiahol v sobotu svoj šiesty gól v našej najvyššej súťaži, tretí v tomto ročníku. A prvý hlavou! „Prihrávka od Taiwa bola výborná a presná, ja som bol v správnom čase na správnom mieste a podarilo sa mi skórovať hlavou. Streliť gól je vždy fantastický pocit, som veľmi šťastný, že práve moja hlavička rozhodla o našom víťazstve. Už v prvom polčase som mohol skórovať, lenže som loptu pravou nohou netrafil ideálne,“ hovorí rodák z Vinkovci, ktorý sa postaral o zaujímavý zápis: vo všetkých piatich dueloch, v ktorých skóroval (na jeseň proti Trnave sa presadil dvakrát), DAC vyhral!

 

Tri body z pôdy ViOnu nás síce neudržali na druhom mieste, ale do nadstavby ideme plece pri pleci so Žilinou, ktorá sa dostala pred nás vďaka lepšiemu skóre. „Odohrali sme náročný zápas, trávnik nebol najlepší. Vždy sa snažíme o náš štýl futbalu, avšak kvôli zlej kvalite ihriska sme museli hrať viac na dlhé lopty. V prvom polčase sme sa s tým nedokázali vyrovnať, ale v druhom sa to zlepšilo, ukázali sme našu hru a vďaka dvom gólom sme napokon zaslúžene vyhrali,“ zhodnotil mladý strelec sobotňajší duel a pridal aj krátke hodnotenie úvodnej časti sezóny. „Teším sa nielen z tejto výhry, ale aj z nášho umiestnenia po základnej časti. Sezóna nám zatiaľ vychádza, mali sme len dva-tri menej úspešné zápasy, ale ostatné boli v poriadku herne aj výsledkovo. Svoje vlastné výkony by som nechcel príliš hodnotiť, ale viac-menej môžem byť spokojný. Viem však, že sa musím neustále zlepšovať, pretože je vo mne oveľa viac.“

 

Taiwo centruje, Divković hlavou posiela loptu do siete a DAC vyhráva v Zlatých Moravciach 2:1. Pozrite si záznam nášho druhého sobotňajšieho gólu!

Súvisiace správy
Marko Divković: Máme veľkú šancu postúpiť
Správa - 2019.07.12.
Marko Divković: Máme veľkú šancu postúpiť
Narodeniny: Marko Divković má dnes 20!
Správa - 2019.06.11.
Narodeniny: Marko Divković má dnes 20!
Marko Divković: Zakaždým naplno
Správa - 2019.05.03.
Marko Divković: Zakaždým naplno
Divković má pretrhnuté väzy
Správa - 2019.01.22.
Divković má pretrhnuté väzy
Narodeniny: Marko Divković má dnes 19!
Správa - 2018.06.11.
Narodeniny: Marko Divković má dnes 19!