Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyLukáš Čmelík: Super výsledok po ťažkom týždni
Lukáš Čmelík: Super výsledok po ťažkom týždni
2019 apríl 15.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
A-mužstvo
Lukáš Čmelík: Super výsledok po ťažkom týždni

Krajšiu oslavu 23. narodenín si ani nemohol priať! Rýchlonohý krídelník prispel k hladkému víťazstvu nad Sereďou gólom a asistenciou.

Spomínate si? V decembri 2018, v záverečnom jesennom kole, sme v Nitre porazili Sereď 1:0. Rozhodujúci moment prišiel v poslednej minúte, kedy Ľubomír Šatka z dvoch krokov dosiahol jediný gól zápasu. Náš reprezentačný obranca mal týždeň pred tým zápasom narodeniny, dal si k nim teda dodatočný darček.

 

Ešte lepšie svoj sviatok oslávil Lukáš Čmelík, ktorý mal 23. narodeniny práve v deň, kedy sme nováčika porazili v jeho dočasnom domove 5:0. Tréner Hyballa mu venoval 90 minútový pobyt na trávniku, za čo sa Čmelo odvďačil gólom a asistenciou. Lepšie to teda dopadnúť ani nemohlo. „Asi nie. Nečakali sme až taký gólový rozdiel, ale išli sme za víťazstvom. Mali sme ťažký týždeň, lebo nás zasiahla obrovská tragédia s Cesarovým otcom a nebolo pre nás ľahké pripraviť sa. Ale zvládli sme to. Ani po polčasovom stave 3:0 sme sa neuspokojili, chceli sme pridať ďalšie góly. Je to super výsledok pre nás aj pre našich fanúšikov, vďaka ktorým sme sa opäť cítili ako doma. Z približne 900 divákov asi 600 bolo našich. Je to úžasné a som veľmi rád, že hráme pred fanúšikmi, ktorí nás ženú dopredu a nie pred takými, ktorí na nás pískajú,“ hovorí žilinský rodák, ktorý v 26. ligovom zápase vo farbách DAC-u dosiahol prvý gól a svoju celkovú ligovú bilanciu upravil na 75/12.

 

„Za DAC som sa doteraz presadil len v prípravných zápasoch a v pohári. Som rád, že som konečne pretrhol moju ligovú suchotu a dúfam, že mi to bude konečne padať. Ani si už nepamätám, kedy som strelil naposledy gól v lige, lebo som dlho nehral. Ale bolo to určite ešte vo farbách Žiliny.“ Dodajme, že Čmelík čakal na gólový zápis vo Fortuna lige tri a pol roka, od augusta 2015, kedy prispel k víťazstvu Žiliny nad Senicou 4:1.

 

Svoju gólovú situáciu videl nasledovne: „Predtým sa mohla pískať penalta, ale pokračoval som v hre. Hokejovo som si zasekol brankára a vystrelil na prázdnu bránku. Na bránkovej čiare chcel chytiť loptu obranca rukou, prepadlo to však do bránky. Rozhodca mohol odpískať hneď dva pokutové kopy, ale gól platil.“

 

Sobotňajší duel proti Seredi bol vôbec prvý, v ktorom rýchlonohý krídelník odohral za DAC celých 90 minút. „Na trávniku som sa cítil dobre, sily mi nechýbali. Na tréningoch pracujem na sto percent. V sobotu mi dal tréner dôveru na celých 90 minút, čo bola veľmi dobrá previerka. Myslím si, že som ju zvládol. Cítil som sa fajn a teším sa na ďalšie stretnutia a tréningy.“

 

Súvisiace správy
Lukáš Čmelík: Latku sme opäť posunuli vyššie
Správa - 2019.05.07.
Lukáš Čmelík: Latku sme opäť posunuli vyššie
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 23!
Správa - 2019.04.13.
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 23!
Čmelík preradený do béčka
Správa - 2018.04.23.
Čmelík preradený do béčka
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 22!
Správa - 2018.04.13.
Narodeniny: Lukáš Čmelík má dnes 22!
Lukáš Čmelík: Ďakujem, cítim sa dobre
Správa - 2018.04.03.
Lukáš Čmelík: Ďakujem, cítim sa dobre