Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
SprávyDAC-Michalovce: Informácie pre fanúšikov
DAC-Michalovce: Informácie pre fanúšikov
2019 máj 23.Autor: Krisztián NagyZdroj: fcdac.sk
INFORMÁCIE PRE FANÚŠIKOV
DAC-Michalovce: Informácie pre fanúšikov

Pozorne si prečítajte informácie, ktoré potrebujete vedieť pred zajtrajšíém ligovým stretnutím v MOL Aréne!

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, REKORD S PIVOM CSÍKI SÖR, FUTBALTOUR, DAC STORE A FREE WIFI

 

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 17.30). Priamo pri turniketoch v rohu BC bude odvtedy pre fanúšikov opäť pripravené už tradičné maľovanie na tvár zdarma.

 

Farebný bulletin (Spravodaj), vydaný k stretnutiu, nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

 

Ako sme uviedli, pred stretnutím na parkovisku pri B tribúne bude v čase cca. od 17.00 prebiehať pokus o rekord v pití piva Csíki Sör. Vytvorme živú reťaz okolo štadióna a vypime si spoločne z tohto zlatistého moku! Pri tribúne D si zároveň môžete obzrieť auto Hibrid Lexus, ktoré je hlavnou cenou v aktuálnej súťaži Csíki Sör.

 

O ďalšom sprievodnom programe pred a po zápase si môžete prečítať tu.

 

V spolupráci so spoločnosťou FutbalTour sme pre fanúšikov v Silver VIP pripravili súťaž o hodnotné ceny - hľadajte hostesky nášho partnera!

 

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý čaká návštevníkov každý pracovný deň aj v sobotu! V deň zápasu otvorí o 13.00 h a zatvorí o 21.30 h. Našu ponuku neustále rozširujeme, v sortimente nájdete aj produkty značky Macron, aké nosí aj A-mužstvo DAC! Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

 

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

 

PREDAJ VSTUPENIEK

 

Predpredaj vstupeniek prebieha od pondelka. Zabezpečiť si ich môžete v online predaji, respektíve v pokladniach a v DAC store počas nižšie uvedených otváracích hodín:

 

Štvrtok 23.5.2019

14.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1

Piatok 24.5.2019 (deň zápasu DAC-Michalovce!)

Od 16.00: pokladňa MOL Arény č. 2

 

V pokladniach je možná platba v hotovosti aj bankovou kartou (pri úhrade nad 30 eur).

 

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na piatok 24. mája 2019 nájdete tu.

 

Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store!

 

Otváracia doba DAC store v tomto týždni:

Pondelok-štvrtok: 10.00-18.00

Piatok: 13.00-21.30

Sobota: 09.00-12.00

 

Pre cenník vstupeniek kliknite sem.

 

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

 

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 17.30 h.

 

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center.

 

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B, C a D. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

 

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:

- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD

- v rohu medzi A a D tribúnou: vstup na AL, AD, D2, D3, D4

- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

 

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku farebnou stranou k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

 

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 17.30), do VIP o pol hodiny skôr (17.00).

 

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

 

CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

 

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

 

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín. Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 17.00 do 21.30 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automat na dobitie kreditu.

 

Pozor! Návštevníkov sektorov AL, AD, D2, D3D4 upozorňujeme, že Cashless karty si musia zakúpiť pred prechodom cez turnikety. Priamo pod uvedenými sektormi sme pre nich pripravili automat na dobitie kreditu, samotnú Cashless kartu si však musia zakúpiť v pokladniach počas vyššie uvedených otváracích časov, prípadne v DAC store.

 

Vrátenie zostatkov na Cashless karte

 

Podobne ako po predošlých sezónach, z účtovného hľadiska je aj tentoraz potrebné, aby si fanúšikovia vynulovali stav na svojich Cashless kartách. Peniaze môžete použiť pri platbe v bufetoch, respektíve v pokladniach požiadať o ich vrátenie.

 

Predaj a dobitie Cashless kariet prebieha v pokladniach a na rovnakom mieste môžete požiadať aj o vrátenie kreditu - viď otváracie hodiny vyššie.

 

Príležitosť na vrátenie kreditu z Cashless karty bude aj v nasledovných dňoch po piatkovom stretnutí DAC-Michalovce - v sobotu v DAC store a od nedele v pokladniach:

 

Nedeľa 26.5.2019

09.00-12.00: pokladňa MOL Arény č. 1

Pondelok 27.5.2019 - piatok 31.5.2019

16.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1

 

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

 

Pred súťažným ročníkom 2018/19 vstúpil do platnosti nový disciplinárny poriadok SFZ, ktorý zavádza oveľa prísnejšie tresty pre kluby aj pre návštevníkov podujatí, ako sme poznali v minulosti.

 

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

 

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

 

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

 

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

 

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

 

Súvisiace správy
DAC - Michalovce 5:0 (3:0)
Správa - 2019.05.24.
DAC - Michalovce 5:0 (3:0)
Základná zostava DAC-u v dnešnom zápase proti Michalovciam
Správa - 2019.05.24.
Základná zostava DAC-u v dnešnom zápase proti Michalovciam
So zdvihnutou hlavou
Správa - 2019.05.23.
So zdvihnutou hlavou
Bohatý program pred a po zápase DAC-Michalovce!
Správa - 2019.05.23.
Bohatý program pred a po zápase DAC-Michalovce!
VIP Silver: Najlepší zážitok v lige - naposledy v sezóne!
Správa - 2019.05.22.
VIP Silver: Najlepší zážitok v lige - naposledy v sezóne!