Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
MužstváFC DAC U10

program: április 9. – április 15.

Szerda (streda), edzés (tréning)          17.00, Akadémia (Akademia)

Csütörtök (štvrtok), edzés (tréning)     15.30, Jilemnický AI (ZŠ Jilemnického) - gymnastika

Péntek (piatok), szabad (voľno)          

 

Szombat, Akadémia, BM (14:00-15:00), találkozó: 13.00

Sobota, Akademia, MZ (14:00-15:00), zraz: 13.00

Nevezés (nominácia): minden igazolt játékos (každý registrovaný hráč)

 

Vasárnap, Nagymagyar, BM (9.30-12.00), találkozó: 8.45 - Nagymagyar

Nedeľa, Zlaté Klasy, MZ (9.30-12.00), zraz: 8.45 – Zlaté Klasy

Nevezés (nominácia): I. Ádám, András, Ákos, Erik, Dani, L. Ádám, Áron, V. Kristóf, Ábel, Levente,

                                        Márk, V. Máté, B. Kristóf

 

program: április 16. – április 22.

Hétfő (pondelok), szabad (voľno)

Kedd (utorok), edzés (tréning)             17.00, Sikabony (Malé Blahovo)

Szerda (streda), edzés (tréning)          17.00, Akadémia (Akademia)

Csütörtök (štvrtok), edzés (tréning)     15.30, Jilemnický AI (ZŠ Jilemnického) - gymnastika

Péntek (piatok), edzés (tréning)           17.00, Sikabony (Malé Blahovo)         

 

Szombat, Petržalka, BM (15:00-16:00), találkozó: ???, autóbusszal

Sobota, Petržalka, MZ (15:00-16:00), zraz: ???, autobusom

Nevezés (nominácia): minden igazolt játékos (každý registrovaný hráč)

 

Vasárnap (nedeľa), szabad (voľno)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mérkőzés - terv (plán zápasov):

Április (apríl):

14.: BM (MZ): DAC – Inter Bratislava

15.: BM (MZ): U11 járási bajnokság (majstrovstvá okresu)

21.: BM (MZ): Petržalka – DAC

28.: BM (MZ): DAC – Senica

29.: BM (MZ): U11 járási bajnokság (majstrovstvá okresu)

Május (máj):

1.: BM (MZ): U11 járási bajnokság (majstrovstvá okresu)

6.: TM (TZ): Petržalka - Champions Trophy

?: BM (MZ): Domino Bratislava – DAC

12.: BM (MZ): DAC – Skalica

13.: BM (MZ): U11 járási bajnokság (majstrovstvá okresu)

19.: BM (MZ): DAC – Slovan Bratislava

26.: TM (TZ): Žiar n./Hr. – DAC, Pohronie, Žilina, Trnava, Trenčín, Ostrava…

27: BM (MZ): Karlova Ves – DAC

27.: BM (MZ): U11 járási bajnokság (majstrovstvá okresu)

Június (jún):

2./3.: TM (TZ): ???

9./10.: TM (TZ): ???

16.: TM (TZ): Veľká Mača - ???

 

  • Programváltozás lehetséges (zmena programu vyhradená)

 

TT (HT) = teremtorna (halový turnaj),

FM (PZ) = felkészülési mérkőzés (prípravný zápas),

TM (TZ) = torna mérkőzések (turnajové zápasy),

BM (MZ) = bajnoki mérkőzés (majstrovský zápas).

 

Nevezés – mindig az aktuális hét csütörtök 12:00 óráig.

Nominácia – vždy vo štvrtok do 12:00 hodiny aktuálneho týždňa.