Az új jelszót elküldtük a megadott e-mail címre!
Hibás ellenőrző kód!
Új felhasználó
Ha Ön még nem rendelkezik felhasználónévvel és jelszóval, kattintson a regisztráció gombra. A regisztráció ingyenes.
Amennyiben elfelejtette a bejelentkezéshez szükséges jelszavát, kérjük adja meg az e-mail címet, amivel regisztrált a vidi.hu oldalra. A rendszer elküldi Önnek e-mailben az új jelszót.
A megadott e-mail címre elküldtük az új jelszó generálásához szükséges linket!
www.fcdac.sk
huen
FC DAC 1904
FC DAC 1904
KukkoniaMOLSt.NicolausTatra BillingOTP BankaMOL Football Academy
Základné piliere práce
Základné piliere práce
2016 február 18.
Základné piliere práce

 

Základným pilierom a cieľom práce akadémie je vychovať špičkových profesionálnych  „ DAC hráčov ”  pre náš klub.  Jedine domáci odchovanci sa dokážu  plne identifikovať s poslaním klubu. Náš klub bude  úspešný jedine v tom prípade, ak bude úspešná naša  Akadémia.

 

Vízia a filozofia

 

Cieľom a filozofiou akadémie je integrovať mentálnu a fyzickú silu v hráčoch. DAC sa bude aj v budúcnosti posilňovať s talentovanými hráčmi z iných klubov, ale chceme aby jadro mužstva tvorili vždy odchovanci, ktorí majú „DAC cítenie”. Vytvorením nadštandardných podmienok pre výchovno-vzdelávací a tréningový proces mládeže   sa chceme postupne stať špičkovou futbalovou akadémiou na európskej úrovni. Naším cieľom je vychovať a pripraviť  mladých talentovaných hráčov po futbalovej, mentálnej a vzdelanostnej stránke pre seniorský futbal v prvom rade pre naše   A-mužstvo.