Október 12-én, szombaton Győr-DAC előkészületi mérkőzés

|
Hír
| hé 7.10.2024, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner

Az októberi válogatott találkozók miatti szünetben is megmérkőzünk a Győrrel, ezúttal azonban az ellenfél otthonában lépünk pályára.

A Niké Liga hétvégi 10. fordulója után a nemzetközi válogatott összecsapások miatti kéthetes pihenő következik a bajnokságban. Ám a legközelebbi hétvégén sem maradunk futball nélkül, felnőttcsapatunk az ETO FC Győrrel találkozik felkészülési mérkőzésen.

A meccset 2024. október 12-én, szombaton 11:00 órai kezdettel rendezik az ETO Park stadionban, a belépés ingyenes. A hazai klub a saját YouTube-csatornáján élőben közvetíti a mérkőzést.

Öt hét után találkozunk újra az NBI-es zöld-fehérekkel; a szeptemberi asszociációs szünet alatt az akadémiánkon 4:1 arányban győztük le Borbély Balázs védenceit (gólszerzők: Trusa 2, Ramadan, Mendez – Kaša).