Vstupenky na domáce stretnutiaKÚPA VSTUPENIEK

Vstupenky na domáce zápasy DAC je možné si zakúpiť odkiaľkoľvek cez nášho marketingového partnera predpredaj.sk. Čo sa týka online predaja na jednotlivé zápasy, o jeho začiatku a časovom priebehu pravidelne informujeme na oficiálnej internetovej stránke nášho klubu. Onlina kúpa vstupeniek je dosiahnuteľná na našej webovej stránke pod bodom

Menu – Kúpa lístkov.

Vstupenka zakúpená cez portál predpredaj.sk funguje vo formáte hometiket. Po zaplatení si klient vytlačí lístok, alebo si ho stiahne prostredníctvom QR kódu do svojho smartfónu. Pri vstupe na štadión fanúšik priloží lístok alebo mobilný telefón k QR čítačke kódu, čím sa aktivuje turniket a umožní vstup jednej osoby. Pre urýchlenie vstupu odporúčame použiť tlačenú verziu.

Lístky na zápasy je možné si zakúpiť aj osobne v pokladniach MOL Arény a v DAC store, počas otváracích hodín. O predaji na jednotlivé zápasy a časovom priebehu pravidelne informujeme na internetovej stránke klubu. V deň zápasu sa pokladne MOL Arény otvárajú štyri hodiny pred výkopom, ale aby ste sa vyhli státiu v radoch, odporúčame, aby ste si kúpu lístka nenechávali na deň zápasu. V pokladniach ako aj DAC store je platba možná v hotovosti i bankovou kartou.

Ľudia prichádzajúci na invalidnom vozíku sa môžu dostať na miesta, ktoré máme pre nich rezervované, cez vchody AB a BC. V nášom štadión môžete nájsť aj bazberiérové VIP priestory. V prípade záujmu o lístky pre fanúšikov na invalidnom vozíku sa obrátte na ticketing@dac1904.sk. Cena takého lístka je 35 € s klubovou kartou a 40 € bez klubovej karty.

Všeobecné otváracie hodiny DAC store

Pondelok-utorok 10:00-18:00
Sobota 9:00 – 12:00
Nedeľa zatvorené
Otváranie v deň zápasu 3 hodiny pred úvodným výkopom, zatváranie 1 hodinu po zápase.

Všobecné otváracie hodiny pokladní v MOL Aréne

3 dni pred zápasom od 14:00 do 18:00 hod. v MOL Aréne (VIP recepcia alebo pokladňa č. 2)
V deň zápasi otváranie 4 hodiny pred úvodným výkopom.

Parkovanie

Pri hlavnom vchode do MOL Arény je možné nájsť rampou uzavreté parkovisko, kde si môžu zaparkovať svoje dopravné prostriedky hostia Skyboxov a VIP zóny, ako aj naši partneri. K jednorázovým VIP vstupenkám neprislúcha možnosť parkovania. Ďalšie parkovacie miesta sú k dispozícii v okolitých uliciach a námestiach.

Kúpa lístkov pred rizikovými zápasmi

Pred rizikovými zápasmi je pri kúpe lístka potrebné poskytnúť meno fanúšika, dátum narodenia a adresu bydliska. Nevzťahuje sa to na majiteľa permanentky a klubovej karty, ktorý pri zakúpení permanentky, respektíve klubovej karty si už túto povinnosť splnil.

KLUBOVÁ KARTA

Klubová karta je určená na zjednodušenie spolupráce medzi klubom a fanúšikmi. Môže si ju nárokovať každá fyzická či právnická osoba. Na jednu osobu je možné vydať iba jednu kartu. Okrem toho, že majiteľ klubovej karty demonštruje svoju vernosť a vášeň voči DAC, sa stane aj užívateľom značných výhod.

To najdôležitejšie, čo je potrebné vedieť o klubovej karte:

 • jeho cena na sezónu: 4 €
 • vybratie nie je povinné a nie je podmienkou pre kúpu lístkov
 • Je možné si ju zadovážiť online na webovej stránke store.dac1904.sk, respektíve v pokladniach MOL Arény a v DAC store
 • Má platnosť do konca sezóny, a preto začiatkom každého nového ročníka ju treba predĺžiť

Výhody klubovej karty

 • 2 € zľava z ceny vstupenky
 • 5% zľava v DAC store
 • 5% zľava na webshope (shop.dac1904.sk)
 • 5% zľava na nákupy na stránke kukkoniashop.sk
 • earlybird predpredaj na vybrané zápasy (napr. DAC − Slovan, európske poháre)
 • môže sa používať aj ako Cashless-karta, a tak nie je potrebné zriadenie Cashless-karty
 • dobitie Cashless kreditu je možné aj online cez FANPORTAL. Počas nabíjania si treba vybrať iba sumu, ktorá sa prepíše v priebehu minúty na dobíjaciu Cashless-kartu. Pri online nabíjaní je možná platba výlučne cez bankovú kartu.
 • exkluzívne akcie, špeciálne podujatia
 • nákup vstupeniek a klubová karta (štadión bez papiera)

Ďalšie informácie:

CASHLESS

V bufetoch MOL Arény je možné platiť iba prostredníctvom Cashless-karty. Systém funguje na základe dobíjacích kariet, čím sa nahrádza hotovostná platba. Zhodnotenie Cashless-kariet a ich dobitie prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach MOL Arény a v obchode DAC store. Počas zápasov je možné si dobiť Cashless-karty aj v automatoch s hotovosťou, ktoré sa nachádzajú za sektormi C5, B1 a D3. Vo VIP SILVER Lounge je možné tiež nájsť dobíjací automat, ktorý prijíma hotovosť i bankovú kartu.

Cena Cashless karty: 2 €

Najmenšia možná suma pri online nabíjaní a pri nabíjaní v pokladniach je rovnako 5 €.

Pri vlastníctve klubovej karty, respektíve sezónnej permanentky nie je potrebné použitie Cashless-karty, pretože tie samy o sebe fungujú ako Cashless-karta.

⚠️UPOZORNENIE! Vyrovnanie Cashless salda je možné po každom zápase v pokladniach MOL Arény. Z dôvodu účtovníctva treba zostávajúcu sumu na Cashless-karte po skončení aktuálnej sezóny v každom prípade vynulovať, aktívny zostatok totiž nie je možné preniesť do nasledujúcej sezóny.

FANPORTAL

Staň sa aj Ty členom FANPORTALU-u, urýchli tak chod predaja vstupeniek či permanentiek a užívaj si ďalšie výhody členstva! Ak si sa už zaregistroval v systéme, vstúp prostredníctvom Tvojej emailovej adresy a hesla:
https://fanportal.dac1904.sk/
FANPORTAL je miesto, kde sa život fanúšika stáva jednoduchším. Pre registrovaných sa zjednodušuje nákup vstupeniek, nabíjanie kreditu na Cashless-karty a stáva sa prehľadným sledovanie nákupov, ktoré sa udiali na webshope.
Pre členov nie je potrebná nová registrácia pri predĺžení permanentky či klubovej karty. Takisto nie je potrebná nová registrácia ani pri kúpe lístkov na zápasy označené ako rizikové. Vaše osobné údaje si pri tom môžete kedykoľvek zmeniť.