Aktuality

Predaj vstupeniek na stretnutie Košice-DAC

Predaj vstupeniek na stretnutie Košice-DAC

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 31.10.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V piatok nastúpi DAC na pôde košického nováčika. Predaj vstupeniek do sektora hostí bol už spustený a prebieha výlučne online.

Počas prvého novembrového víkendu pokračuje Niké liga stretnutiami 13. kola základnej časti. Zverencov trénera Adriana Guľu čaká v piatkovej predohrávke súboj na ihrisku nováčika z Košíc, aktuálne desiateho tímu tabuľky.

Stretnutie 13. kola Niké ligy FC Košice - DAC 1904 má výkop v piatok 3. novembra 2023 o 17.30 h.

Predaj vstupeniek:

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 15 eur, deti do 6 rokov majú vstup voľný. Predaj vstupeniek prebieha výlučne online na nasledovnom linku:
https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-vs-fc-dac-1904-dunajska-streda-2023-2?event_hash=9453682

Pre fanúšikov DAC je vyhradený sektor AL.

Vstupenky sa predávajú na meno. Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovným pasom), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

V zmysle oznámenia domáceho klubu bude online predaj pre našich fanúšikov prebiehať do času výkopu stretnutia, t.j. do piatka 3. novembra 2023 do 17.30 h.

Na štadióne pred zápasom nebude možnosť na kúpu vstupenky.

Brány štadióna otvárajú dve hodiny pred stretnutím, o 15.30 h. Parkovanie pre fanúšikov nášho mužstva bude možné v blízkosti sektora hostí; sledujte prosím pokyny usporiadateľov.