1. liga, 15. kolo: FC DAC 1904 - ŠK Senec 0:1 (0:0)

AKADÉMIA
|
Aktuality
| po 14.3.2016, Nagy Krisztián

DAC U19 trafil dvakrát len do žrde a napokon aj vo svojom druhom jarnom vystúpení prehral 0:1, opäť gólom po štandardnej situácii v závere stretnutia.

FC DAC 1904 - ŠK Senec 0:1 (0:0)

12. marca 2016, sobota, 11.00

Gól: 82. Goga

Červená Karta: 52. Kelemen

Rozhodoval: Ochotnický - 50 divákov

DAC U19: Švihel - Varga, Végh, Šimko, Fertaľ - Holeček (86. Szelle), Domonkos (86. Vlk), Bazsó, Rymarenko (72. Zsigmond) - Kelemen, Moďoroši

Hodnotenie trénera

Jozef Olejník: „V prvom polčase sme útočili do organizovanej obrany súpera, ktorý po zisku lopty prechádzal do rýchlych protiútokov, z nich si však žiadnu príležitosť nevypracoval. My sme si v prvom dejstve vypracovali dve vyložené príležitosti, v tej druhej sme dokonca dvakrát trafili žrď. Ako sa neskôr ukázalo, boli to zlomové momenty stretnutia. V úvode druhého polčasu sme pokračovali v útočnom snažení, lenže nás pribrzdilo vylúčenie Kelemena, ktoré ovplyvnilo ďalší priebeh zápasu. Viac sme sa stiahli, snažili sme sa o rýchly prechod do útoku, viackrát nás však pribrzdila vlastná nepresnosť. Gól sme inkasovali po individuálnej chybe pri štandardnej situácii.“

V treťom jarnom kole sa DAC U19 v sobotu 19. marca o 11.00 predstaví na ihrisku posledného tímu tabuľky v Bardejove.