1. liga, 3. kolo: 1. FC Tatran Prešov - FC DAC 1904 3:3 (1:2)

AKADÉMIA
|
Aktuality
| št 30.8.2018, Nagy Krisztián

V zápase plnom zvratov získal DAC U19 ďalší plusový bod do tabuľky, hoci mohli byť aj tri. Reprezentant Bari trafil dvakrát, na streleckú listinu sa zapísal aj rumunský legionár Oroian.

1. FC Tatran Prešov - FC DAC 1904 3:3 (1:2)

29. augusta 2018, streda, 11.00

Góly: 45. Dzuričko, 55. Dzuričko, 58. Stach - 36. Oroian, 41. Bari (11 m), 74. Bari

Rozhodoval: Micheľ - 100 divákov

DAC U19: Bajnóczi - Richnavský (57. Hervay), Malý, Mišenko, Dolinský - Oroian (61. Slebodník), László, Nagy - Holík (61. Doktorík), Leginus, Bari

Hodnotenie trénera

Ladislav Szijjártó: „Zápas sme ovládli od úvodných minút a náš výkon sme korunovali gólmi. V 41. minúte sme viedli už 2:0 a mali sme na dosah ďalší gól. Leginus preloboval brankára, ale netrafil odkrytú bránku. Naopak, domáci tesne pred odchodom do kabín zo svojej prvej strely na bránku skórovali a psychickú výhodu využili na začiatku druhého dejstva, hoci sme na to cez prestávku hráčov upozorňovali. Súper začal druhý polčas napádaním a zvýšil agresivitu, na čo sme nedokázali včas zareagovať, a otočil skóre v priebehu troch minút. Naše vyrovnanie na končených 3:3 prišlo z individuálnej akcie Bariho, ktorý sa driblingom dostal do pokutového územia súpera a krížnou strelou skóroval. Naša ďalšia aktivita už zmenu skóre nepriniesla a body sa delili...“

V sobotu o 11.00 h čaká našu devätnástku prvý domáci zápas sezóny, v ktorom privíta Michalovce.