2. liga, 24. kolo: MFK Dubnica nad Váhom - FC DAC 1904 3:0 (1:0)

AKADÉMIA
|
Aktuality
| po 4.5.2015, Nagy Krisztián

Po sérii ôsmych víťazstiev starší dorast na ihrisku druhého tímu tabuľky utrpel prvú jarnú prehru.

MFK Dubnica nad Váhom - FC DAC 1904 3:0 (1:0)

3. mája 2015, nedeľa, 10.00

Góly: 21. Lukáč, 52. Krošlák, 90. Krošlák

Rozhodoval: Laco - 55 divákov

DAC U19: Olejník - Cseh (46. Černák), Szépe, Végh, Baksics - Kelemen, Nagy (74. Juhos) - Csóka, Mészáros (56. Gacsal), Tóth - Matejka (88. Bazsó)

Hodnotenie trénera

Krisztián Németh: „Začali sme veľmi dobre, bombu Tótha brankár vyrazil a Végh po rohu hlavičkoval z troch krokov nad. Úvodný tlak sme, žiaľ nedokázali využiť na vedúci gól, a v 21. min po centri nechala naša obrana voľného hráča, ktorý otvoril skóre. Aktívny súper nás nepúšťal rozvinúť hru, faulmi narúšal naše útočné snaženie. Napriek tomu sme aj druhý polčas začali útočne, ale v siedmej minúte sme po individuálnej chybe inkasovali druhýkrát. Mužstvo na čele s kapitánom Szépem išlo naďalej za vyrovnaním, pri záverečnom vabanku však domáci z ofsajdu zvýšili na 3:0. Na takéto prehry nie sme zvyknutí, stretnutie odhalilo naše slabiny v útočnej aj obrannej hre a som presvedčený, že sa z toho dokážeme poučiť. Nasleduje najdôležitejší zápas jari, v nedeľu doobeda privítame najväčšieho rivala Myjavu. Tešíme sa na stretnutie a veríme, že nám v ňom pomôžu aj fanúšikovia.“

V 25. kole v nedeľu 10. mája o 10.00 vo Vrakúni DAC U19 privíta Myjavu.