Fanúšikovia

DAC 1904 - Trenčín: informácie pre fanúšikov

DAC 1904 - Trenčín: informácie pre fanúšikov

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| pi 8.12.2023, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András
article_banner
article_banner
article_banner

Praktické informácie a pokyny pre fanúšikov pred nedeľňajším ligovým stretnutím v MOL Aréne.

PREDAJ VSTUPENIEK

V 17. kole Niké ligy nastúpi DAC v nedeľu 10. decembra 2023 o 17.30 h v MOL Aréne proti Trenčínu.

Vstupenky sú naďalej v predaji online aj v pokladniach MOL Arény. Pre informácie ohľadom ich predaja kliknite sem.

Otváracia doba pokladne a DAC store do dňa zápasu:
Sobota 9. decembra 2023:
DAC store: 9.00-12.00 | pokladňa č. 2: 9.00-12.00
Nedeľa 10. decembra 2023 (deň zápasu DAC-Trenčín):
DAC store: 14.30-20.30 | pokladňa č. 2: 13.30-20.30

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na nedeľu 10. decembra 2023 nájdete tu. Vstupenky do sektora Silver VIP si môžete okrem pokladní zakúpiť aj v DAC store.

Pozor! Ihneď po skončení zápasu spúšťame v pokladniach predaj permanentných vstupeniek na jarnú časť sezóny. Pre viac informácií kliknite sem.

Nie ste ešte držiteľom klubovej karty? Zabezpečte si ju nasledovnými spôsobmi:
- online na adrese https://store.dac1904.sk/sk/klubova-karta-0
- alebo osobne v pokladniach počas vyššie uvedených otváracích hodín, prípadne v DAC store

Permanentky aj vstupenky platia na konkrétne sedadlo.

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 16.00 h. Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center, prípadne zaparkovať na ul. Štúrova a Športová.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Hosťujúci klub nepožiadal o vstupenky pre svojich fanúšikov.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Upozorňujeme fanúšikov na zvýšené kontroly pri vstupoch. V prípade vstupu so zľavnenou vstupenkou/permanentkou si nezabudnite so sebou zobrať doklad potvrdzujúci oprávnenosť na zľavu. Fanúšik, ktorý predloží zľavnenú vstupenku/permanentku, pričom nevie potvrdiť oprávnenosť na jej použitie, nebude vpustený na štadión.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 16.00 h, platí aj pre VIP).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

Aby sme predišli tvoreniu sa radov v pokladniach, v čase od otvorenia brán až do začiatku zápasu (t.j. medzi 16.00 h a 17.30 h) bude v pokladniach prebiehať výlučne:
- predaj vstupeniek
- vydávanie klubových kariet (na základe vouchera po online nákupe)
- dobíjanie cashless kariet

Predaj klubových kariet bude počas uvedeného času prerušený; respektíve odporúčame využiť možnosť online nákupu, alebo nákup do otvorenia brán.

VRATNÉ EKOPOHÁRE A CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V MOL Aréne sa od jari 2022 namiesto jednorazových plastových pohárov používajú vratné ekopoháre. V týchto Vám ponúkame alko- a nealko nápoje v bufetoch MOL Arény vrátane VIP barov. Ekopoháre sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale vďaka svojmu dizajnu sú aj pohodlnejšie, pevnejšie a krajšie.

Vratný pohár si môžete zakúpiť za jednorazový poplatok 2 EUR, jeho použitie je veľmi jednoduché.

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín, respektíve v DAC store (tu každý deň okrem nedele 10.12.2023). V deň zápasu po otvorení brán sú pre fanúšikov k dispozícii aj automaty na dobitie kreditu pri sektoroch B1 (už aj s možnosťou platby kartou), C1 a C5.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 16.00 do 20.30 h na recepcii hlavnej tribúny.

Nezabudnite, že klubová karta DAC FANCARD slúži aj ako Cashless karta!

ONLINE DOBITIE CASHLESS KARIET

Majiteľom sezónnych permanentných vstupeniek a klubových kariet pripomíname, že pokiaľ sa zaregistrovali do FANPORTALU, svoj kredit si vedia navýšiť aj priamo na stránke FANPORTALU. Zároveň si tu vedia skontrolovať aj stav svojho účtu. Využite možnosť online dobitia kreditu!

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE A FREE WIFI

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 16.00 h). Pri turniketoch v rohu BC už odvtedy bude pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj) k stretnutiu nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý v deň zápasu otvorí o 14.30 h a zatvorí o 20.30 h! V deň zápasu môžete vo Fanshope nakúpiť aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde už takisto ponúkame možnosť platby kartou. V ponuke sú plagáty a hrnčeky v dizajne domáceho a hosťujúceho dresu s vlastným menom, ako aj posteľné obliečky DAC. A nezabudnite, že na zápasové dresy zakúpené v deň zápasu s Trenčínom vám ihneď potlačíme meno a číslo - a to ako darček!

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Pozor! Platí prísny zákaz použitia pyrotechnických prostriedkov. V prípade ich použitia bude ihneď vykonaný zákrok usporiadateľskej služby voči previnilcom.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.