Prípravné stretnutie: FC FASTAV Zlín - DAC 2:1 (1:1)

A-TÍM
|
Aktuality
| so 25.6.2016, Nagy Krisztián

Tretí zápas letného prípravného obdobia odohral DAC proti českému prvoligovému Zlínu. Gólom Šabalu sme už po piatich minútach išli do vedenia, súper však otočil skóre a zvíťazil 2:1.

Pre DAC sa dnes začína týždenné sústredenie v Belej. Cestou naň si v moravskom Spytihněve zmeral sily s FC Fastav Zlín, ktorý ako nováčik ukončil minulú sezónu Synot ligy na 13. mieste.

V júnovej horúčave sme išli do vedenia už po piatich minútach, keď lotyšský útočník Šabala zaznamenal svoj premiérový gól v našich farbách. Zlín odpovedal v 18. minúte Poznarovou penaltou. Druhý polčas priniesol už len jeden zásah, Vukadinovičov roh poslal hlavou za Milošovičov chrbát Jugas a zabezpečil svojmu tímu víťazstvo 2:1.

V utorok 28. júna o 17.00 sa v Staškove stretneme s víťazom druhej českej ligy MFK Karviná.

FC FASTAV Zlín - DAC 2:1 (1:1)