Prípravné stretnutie: FC Zbrojovka Brno - FC DAC 1904 2:0 (2:0)

A-TÍM
|
Aktuality
| so 31.1.2015, Nagy Krisztián

Posledné prípravné stretnutie pred odchodom na herné sústredenie do Turecka prinieslo prvú tohtoročnú prehru, Zbrojovke Brno sme podľahli 0:2.

Na umelej tráve v brnenskom Tréningovom centre mládeže malo v prvom polčase prevahu 14. mužstvo českej najvyššej súťaže, do kabín sme mohli odchádzať aj s vyšším mankom. Po prestávke sa obraz hry zmenil, ale domáceho brankára sme z množstva streleckých príležitostí prekonať nedokázali.

V stredu náš tím odlieta na 11-dňové sústredenie do tureckého Beleku, kde odohrá tri prípravné stretnutia. Prvé je na programe v sobotu 7. februára proti ďalšiemu českému súperovi, ostravskému Baníku.

Góly: 18. Fischer, 45. Marković

DAC Pernecký - Turňa (46. Štepanovský), Tóth (62. Michalík), Majerník (62. Kwin), Szabó (46. Šnirc) - Ľupták (62. Ljubičić) - Ujlaky (66. Sabler), Sesar, Horváth (62. Krišto), Vukčević (46. Brašeň) - Jurčo (62. Szarka). Tréner: Tomislav Marić.

Zbrojovka: Doležal - Šural (78. Malík), Jugas, P. Buchta - Hyčka, Serečin, Fischer, Šumbera - Slančík (86. Vávra), Klán (74. Pašek), Marković (65. Brigant). Tréner: Václav Kotal.